Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes venni Apple...

Melyiket érdemes venni Apple vagy Android?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
🍎🍎🍎🍎🍎🍎❗️‼️‼️❗️
2023. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki azt fogja irni, ami neki bevallt. Szerintem nezz rola youtube videokat, vagy menj el valami helyre ahol ki tudod probalni a telefont, ne azert vegyel mondjuk iphone-t mert mindenki azt mondja, mert lehet neked nem fog tetszeni az iOS, vagy lehet mindenki az androidot fogja mondani, de neked az ios jobban tetszik
2023. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Melyiket éredemes venni? Aston Martin vagy belső égésű motor?
2023. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nézd én 10+ év Androidozás után váltottam most iPhone-ra (14 Pro) és nagyon jó döntés volt, nem is értem miért nem léptem meg korábban. Szóval én az Apple-re voksolok.
2023. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanez. Samsung s21 ultrám volt, váltottam iphone max 14pro-ra, és sokkal jobban tetszik
2023. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
57%
Nekem jobban tetszik az iOS
2023. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Milért kell lepontozni a válaszomat? Egy személyes tapasztalatot írtam le. Édes istenem itt már bármit írhat az ember, csak lepontozva van, tiszta szánalom. Az a baj, hogy a pontozókat nem lehet jelenteni.
2023. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik egy márka, a másik egy operációs rendszer. Így lenne értelme a kérdésnek: Ios vagy Android os, Apple vagy Samsung/Pixel/Huawei/stb.
2023. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Az iOS jobb
2023. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Tavaly váltottam iOS-re kíváncsiságból. Nem tervezem a telefont cserélni, mert semmi baja és évekig vélhetően kiszolgál, de gond nélkül váltanék vissza Androidra is.

Egy jól működő, megfelelően erős androidos telefon és egy nem ezer éves iPhone között szerintem felhasználóként érdemi különbséget nem fog érzékelni senki. Minden ugyanúgy működik, minden menüpont nagyjából ugyanaz, az app kínálat is ugyanolyan és sokszor a cross-platform fejlesztési módszerek miatt lényegében ugyanaz is.

2023. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!