Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen telefon, vagy...

Létezik ilyen telefon, vagy túl sok az elvárásom?

Figyelt kérdés

- android, lehetőleg sallangmentes, vagy közel az

- sík kijelző (tehát nem edge)

- kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó

- 8GB RAM

- jó kameraminőség

- 75mm-nél keskenyebb

- Nem Samsung, mert abból már elegem van (volt S8, S10, S21, A52s és A13-as készülékem)

- valahol 150e Ft alatt/körül

- még mindig kapható


Ami nem fontos, de jó ha van:

- vezetéknélküli töltés

- gyorstöltőt is adnak hozzá


2023. máj. 29. 06:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem már eleve olyan telefon nincs, aminek sima a kijelzője (az iPhone-oknál van, de azt mondtad, hogy Android legyen), és szerintem olyat sem találsz, ami 150.000 forint alatt van és 8GB RAM-ja van
2023. máj. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Túl sok az elvárásod.
2023. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Ezeket nézd át, nem mind fér bele a 150.000 forintos keretbe, de a többi igényednek megfelelnek.
2023. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem már eleve olyan telefon nincs, aminek sima a kijelzője (az iPhone-oknál van, de azt mondtad, hogy Android legyen), és szerintem olyat sem találsz, ami 150.000 forint alatt van és 8GB RAM-ja van"


Majdnem mindegyik telefonnak sík a kijelzője és a 8 giga memória sem egy nagy dolog ma már. Ez a két kitétel kb. nem zár ki semmit.

A probléma inkább az, hogy nem igazán tudom, mit értesz jó kameraminőség alatt.

2023. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
#5: a kérdező azt szeretné, hogy ne legyen a kijelző lekerekítve a szélén. Márpedig kb. minden telónak le van kerekítve. Jó pl. az iPhone 12-nek vagy 13-nak nincs lekerekítve de az Androidosoknak igen.
2023. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

"#5: a kérdező azt szeretné, hogy ne legyen a kijelző lekerekítve a szélén. Márpedig kb. minden telónak le van kerekítve. Jó pl. az iPhone 12-nek vagy 13-nak nincs lekerekítve de az Androidosoknak igen."


Értem hogy ezt szeretné és lényegében a telefonok döntő többségének NINCS lekerekítve. Majdnem mind teljesen sík kijelzős. Jó pár éve túl vagyunk azon a divathullámon, amikor sok telefon volt ilyen. Sokkal olcsóbb a sík kijelzők gyártása, nagyon kereslet sincs rá, fóliázni is könnyebb. Mindenkinek jobb.


Igaz, hogy a kérdező írta, hogy ne Samsung legyen, de ott is az Ultrát kivéve mindegyiknek sík a kijelzője, nincs kerekítés semelyik oldalán.

2023. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

"Sokkal olcsóbb a sík kijelzők gyártása, nagyon kereslet sincs rá, fóliázni is könnyebb. Mindenkinek jobb."


Mármint a nem síkra nincs kereslet.

2023. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amúgy most ami hirtelen eszembe jut: a Motorola is lényegében "csupasz" Androidot ad, már a 100 ezer alatti készülékeknél is van 8 giga memória (G72), a fényképeiről nézz tesztet, hogy megfelelő-e számodra, a szélessége is kisebb mint 75 mm.

De én ebben a kategóriában elengedném a 8 giga memóriát, teljesen felesleges. Ott a Pixel 6a, az is 150 ezer alatt van, remek fotós és videós képességekkel, színtiszta Androiddal, a mérete kifejezetten kompakt. Egy "baj" van vele, hogy itthon nem fog működni rajta az 5G, de ez kb. tök mindegy.

2023. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
SAMSUNGnál csak rosszabbak vannak, próbáltam...
2023. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!