Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magsafe akksi visszaküldés...

Magsafe akksi visszaküldés hogyan működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik ismerősöm azt mondta, hogyha vesz az Apple oldaláról egy Magsafe-el csatlakoztatható powerbanket, a kiszállítás után pár nappal panaszbejelentést tesz hogy nem működik jól az akksi, akkor az Apple nem cseréli hanem visszaküldi a pénzt és megtarthatja a “hibás” terméket, mert az EU-ban az akkumulátorokat amiket egyszer már használtak nem lehet szállítani. Ti erről mit gondoltok vagy mit tudtok?

2023. máj. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sehol sem találok ilyen, egyik hivatalos leírásban sem.

[link]

[link]

Sőt külföldi fórumokat is böngésztem, ott sem írta senki.


Annyiban van igazsága a történetedben, hogy a már aktivált akkumulátor veszélyesebb mint a hibernált, ezért nem annyira biztonságos a szállítása.

Viszont ha igaz volna amit írsz, akkor mindenki raklapszámra rendelné a cuccot nem? :D

2023. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

TikTokon még láttam egy magyar srácot, aki így oldotta meg és ő is mesélte hogy működött. A videót most nem találtam meg.


Gondoltam hátha valaki már csinálta így.

2023. máj. 29. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ja hogy tiktok. 😂
2023. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a TikTok, azt a videót fél éve láttam és ismerősöm most említette hogy szerinte az aktivált akkuval nem tud mit kezdeni az Apple ha visszaküldöd szóval bejelentés után meg lehet tartani.
2023. máj. 29. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja majd pont az Apple nem tud a saját maga által tervezett eszközzel mit kezdeni. :D

Ahogy írtam az akkumulátor a szállítás miatt problémás. Azt az elektronikát pedig egy "mozdulattal" újra alaphelyzetbe, hibernált állapotba lehet állítani.


De tudod mit? Próbáld ki! Rendelj egyet! Veszíteni nem veszíthetsz, mert vagy visszakapod az árát, vagy visszakapod az árát és még az akksi is nálad marad.

2023. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!