Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel szolgáltatónál feltöltő...

Yettel szolgáltatónál feltöltőkártyások! Elégedettek vagytok a szolgáltatással? Milyen? Mi a véleményetek a Yettelről? Megfelelő? Mik a hiányosságok vagy hátrány náluk? Miben jobb, mint más szolgáltatók? Milyen a lefedettség?

Figyelt kérdés
Ha más szolgáltatókkal össze tudjátok hasonlítani, az is nagyon jó!

2023. máj. 29. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok vele.
2023. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Egy rövid történet, ami megdöbbentett.


Mindhárom szolgáltatónál van telefonszámom. Új személyim lett és a lakcímem is változott, amikor ezt bejelentettem náluk, egyedül a Yettelnél kértek aláírást, a másik kettőnél átírta az adatokat az ügyintéző a rendszerükben, aztán köszi, viszlát. Lehet, hogy régimódi vagyok, de egy ilyen fontos dolognál legyen már ott az aláírásom.


Egyébként mobilnetnél a Yettel se a VPN, se a torrent sebességét nem veszi vissza, Telekom felére lassítja a letöltést, nálam ez is szempont.

2023. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!