Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miután a telefonom megázott,...

Miután a telefonom megázott, folyamatosan érthetetlen értesítéseket mutat, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma esőben futottam, a Samsung A04s típusú telefonom pedig a futómellényemben volt, a bő félórás eső alatt pedig rendesen megázott. Ez ma délután volt, azóta folyamatosan többféle értesítés látszik, "Folyamatban van a csatlakoztatott eszköz USB-n keresztüli töltése", illetve "USB-csatlakozó csatlakoztatva"/"USB-csatlakozó leválasztva"(ezek folyamatosan váltogatják egymást).

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi lenne ez esetben a teendő, hogyan fudnám orvosolni ezt a problémát?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 29. 18:45
 1/8 anonim válasza:
52%
Megszállta egy szellem. Vagy öntudatra ébredt.
2023. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Szépen elviszed szerízbe.


Ha szerencséd van, csak a töltőcsatlakozónak lett baja, s nem rohadt szét a telefon teljesen belül.

2023. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Legközelebb nem áztatod szarrá.

Most meg beviszed szervizbe ahol kipucolják

2023. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A "minekmentoda" válaszoktól és társaitól plíz kíméljetek (nem jártam futás előtt esőtáncot, amikor pedig elindultam, még nem esett, ráadásul nem tudtam lekerekíteni és hazafelé venni közben az irányt), aki komolyan veszi, annak meg köszönöm!
2023. máj. 29. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

ki kell szárítani. Nekem utánna működött.

köszönöm a figyelmet

2023. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

"Miután a telefonom megázott, folyamatosan érthetetlen"

válaszokat kapsz,

pedig a rizst még nem is hozták fel.


Legközelebb is lesz eső, nem árt ha van nálad egy uzsonnás zacskó, ilyenkor a mobilt belecsavarva a legbelső zsebbe kell rejteni.


Engem is elkapott a motoron, a mobilt a hátsó dobozba rejtettem .

2023. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiket javaslom az alábbiak közül;


1. Legközelebb vegyél vízálló telót, én mindig azt teszem


2. Legközelebb ne lepődj meg, ha nem vízálló telót veszel, és a víztől szarrá megy


3. Ha mégsem akarsz vízálló telót venni és azt sem akarod, h szarrá menjen,ne tedd ki víznek.

2023. máj. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Persze, sokan nem mernek hajszárítóval nekimenni, mert fél, hogy megöli a telefonját.

De egyrészt többet kibír, mint gondolnák, továbbá lehet érzéssel is melegíteni.

Mindamellett ez sem mindig oldja meg a problémát, mert ha bejut a víz, keletkezhet olyan belső korrózió, ami további károkat okozhat. Külsőleg le lehet szárítani, de ami beáll a belsejébe, pára, az már nem jön ki egyszerűen.

2023. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!