Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a mobilnetem?

Miért nem jó a mobilnetem?

Figyelt kérdés

Vodafone-os feltöltő SIM kártyám van, már lassan 3 éve és egész eddig semmi baj sem volt vele, de nem rég a napokban (amikor amúgy is lejárt volna az adatforgalom) kaptam egy SMS-t, hogy adatforgalmam 100%-át elhasználtam, de persze nem estem pánikba, hiszen tudtam, hogy másnap úgy is automatikusan megújul. Na hát ez nem történt meg. Nem kaptam SMS-t, hogy sikerült volna, pedig bőven van elég pénz a kártyámon ahhoz, hogy levonják és feltöltődjön, de ez sem történt meg. Kíváncsiságból azonban bekapcsoltam a mobilnetem és ekkor kaptam egy üzenetet, hogy jelentkezzek be a hálózatba... Rányomtam és automatikusan átdobott egy Vodafonos oldalra, viszont az oldal nem töltött be. Gondoltam lehet az a probléma, hogy net kell hozzá, ezért bekapcsoltam a wifimet, viszont amikor újra lett netem, akkor egyszerűen kidobott az oldalról. Többször is megpróbáltam de mindig ez történt. Lassan 1 hét eltelt és bevallom meguntam, ezért felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol azt mondták el kell küldenem egy kódot, majd egy kicsit később egy másikat amit megadtak. Na el is küldtem az elsőt, viszont néhány másodperc múlva kaptam egy választ, hogy nem ismerik fel a kódot. Nem értettem, viszont eszembe jutott, hogy előtte is volt már olyan mikor előbb elfogyott mint kellett volna és olyankor az ,,UJRARENDEL" szavacskát kellett elküldeni és ismét jó volt, meg is próbáltam, de ezt sem ismerte fel, pedig biztos, hogy jó számra küldtem el. Visszahívtam az ügyfélszolgálatot, elmondtam, hogy hogyan jártam, de azt mondták, hogy biztos elírtam valamit. Megkértem, hogy diktálják le újra, de jól írtam le a telefonomba és onnan másoltam át SMS-be.


Azt szeretném megkérdezni, hogy járt más is így és ha igen tudna valami tanácsot adni esteleg...

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. máj. 31. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon hosszu, nem olvasom el.
2023. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vodafone... Nem vagyok meglepve.
2023. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válts előfizusra ott könnyebb több netet intézni
2023. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!