Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone javítási opciók közül...

Iphone javítási opciók közül melyik lenne a legjobb? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Iphoneom van, még garanciás. Elromlott a töltő-csatlakozó, így most csak Magsafe töltővel tudom tölteni.

Elvittem a hivatalos szervízbe, közölték, hogy 175.000 Ft (nyilván ez nem opció). A Mobilszolgáltatómnál még van garancia ugye rá pár hónapig, így ingyen lenne de azt mondták, minimum 2 hét, de inkább több időre le kell adnom aztán postán küldik ki.. 2 hétig telefon nélkül, nem tudom hogy leszek meg, rengeteget használom fotózásra, zenehallgatásra, internetezésre mindenre.. a régi telefonom nagyon lassú, folyton lefagy, tudnám használni helyette ideiglenesen, bár most azt használom külön munkahelyi telefonnak.

A harmadik opció egy nem hivatalos szervíz, ahol pár óra alatt megcsinálják 30 ezerért, de ugye ebben az esetben elég sok félelmem van: elvész a garancia, nem eredeti alkatrészt használnak, mi van, ha kicserélnek benne más alkatrészt is nem eredetire, anélkül, hogy észre sem venném?


2023. máj. 31. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól fölöslegesen félsz, hogy elvész a garancia, hisz amúgy sem adnád be garanciáztatni, mert azt nagyon elhúzzák, és akár egy hónap is lehet a garanciáztatás.
2023. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónál add be javításra. Nem tudom hogy Magyarországon hogy van ez, de a szlovákiai orangeban leadott a garanciális iPhoneokat nem javítják hanem adnak egy új készüléket.
2023. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es. sajnos itt javítanák és minimum 2 hét azt mondták
2023. máj. 31. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen iphone?
2023. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt valami sántít... a hivatalos szerviz nem csinálja meg gatiban a mobilszolgáltató meg igen? Ilyen nincs!

Melyik hivatalos szervizben voltál?

2023. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös. ICentre, én is csodálkoztam...
2023. máj. 31. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos, hogy a 3. opciót választanám.
2023. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó Mosikám terólad tudjuk hogy mennyi eszed van :D


Kérdező próbál meg az a többi hivatalos szervizt is!

[link]

[link]

[link]

[link]


Mi volt az indok ami miatt nem garis?

Telefon írja hogy garis még?

Apple ügyfélszolgálattal lehet beszélni, panaszkodni, hátha lehet valami ereményt elérni 06 80 983 435.

Szolgáltatónál miért vállalnák? Talán kötöttél rá biztosítást? Az megmagyarázná... Csere telefont nem tudnak/akarnak adni? Ki kell sírni egy cseretelefont!

Biztos rossz az a csatlakozó, nem csak koszos?? Fogpiszkálós takarítást megcsináltad?

2023. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“Jó Mosikám terólad tudjuk hogy mennyi eszed van :D”

Mintha neked sokka több eszed lenne.

2023. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bérelsz mobilt, vagy kölcsönkérsz, vagy veszel egy butafont aztán leadod a szervízbe a telót.
2023. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!