Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: teljes gyorsítótár...

IPhone: teljes gyorsítótár törlése hogyan?

Figyelt kérdés

iPhone esetén a teljes gyorsítótárat hogyan lehet törölni?

Beállítások - Általános - iPhone Tárhely alatt nem tudom törölni az "egyéb" adatokat sem, az alkalmazások pedig mind kellenének amik vannak.

Amit egyes alkalmazásoknál lehetővé tesz (Beállítások - Safari, Beállítások - App Store alatt) azok nálam semmit se foglalnak.



2023. jún. 2. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyebeket úgy lehet törölni hogy csinálsz egy biztonsági mentést számítógépre és aztán ezt visszaállítod a telefonra. Azt ami nem kell nem fogja menteni és természetesen visszaállítani sem.

Azt értsd meg, hgoy az egyéb kategóriában nem mind olyan dolog van ami hasznontalan és törölhető! Például emailket csatolmányai és más egyéb a müködéshez elengedhetetlen adatok, illetve fájlok amiket használsz, csak éppen nem sorolható semelyik másik kategóriába sem. Tehát az egyéb nem törölhető teljesen. A mérete folyamatosan változik annak megfelelően hogy a rendszer épp milyen fájlokat tárol ott. Ha helyre van szükség, akkor fel fog ebből szabadítani. Okosabb az iOS mint a felhasználó!

Az egyéb kategória nem gyorsítótár! És ha az lenne akkor amúgyis újra letöltögetné, létrehozná a működéshez szükséges fájlokat, vagyis a törléssel nem mennél akkor sem semmire.

Ha tárhelyre van szükséged, akkor törölj felesleges appokat, azok felesleges adataid (letörlöd az appot és újra letöltöd, így felszabadul a feleslegesen elfoglalt tárhely) Ments el képeket máshova gépre, felhőbe. stb.

2023. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

16 GB-s a telefon. Fotók nem foglalnak helyet.

Már 900 MB esetén is sír a Viber, hogy "megtelt a tárhely", "Viber nem futtatható" és nem szabadít fel semmit.

Gmail, Facebook, Messenger és Viber, ezek foglalják a nagy helyeket, a többi mind kis alkalmazás. E-mail szinkronizálást kikapcsoltam már a fiók beállításakor de hiába.

2023. jún. 2. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony bizony. Ezek mind a letöltött, eltárolt baromságok miatt akkorák amekkorák. A sok csatolmány, emoji meg foglal sokat.
2023. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem az előfeltételezést.

Gmail "dokumentumok és adatok" 50 MB.

Szinkronizálás minimálisra állítva. 1 nap azt hiszem, ennél kisebbet nem lehet beállítani.

Netezni meg nem netezek a telefonon.

Értem én hogy azt szeretnéd sugalni hogy sokan ész nélkül használják a telót meg letöltögetnek mindent.

2023. jún. 2. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!