Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
A telefonom a végét járja. Mindig is android telom volt. Most a lányom egy Iphone 13at nézett magának, neki is android volt mindig de szeretne váltani. Próbál rá beszélni az almásra(nekem a 12 jön be) , de kicsit félek tőle. De ami tetszene androidból(pl. Google pixel 6 pro) nem igazán találok véleményt. Ki milyen telefont ajánlana? Van olyan aki Apple telefonról váltott androidra? Ha igen miért? Vagy fordítva, androidról Apple-re, miért?

2023. jún. 5. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Én Applere váltottam androidról évekkel ezelőtt.

Az oka annyi volt, hogy olcsón megkaptam egyet.. viszont azóta megértettem, hogy miért is szerettèk sokan mindig is.

Zenghetnék ódákat a saját gyártású hardverekről, a sokkal ellenőrzöttebb szoftverfejlesztésekről, a nagyszerű teljesítményről és üzemidőkről, de valaki úgyis jön es le pontoz, meg belém áll, hogy miért nincs igazam.


Én jelenleg egy 13minit használok. Ez tudásban 1 az 1ben a 13, annyi különbséggel, hogy kisebb a kijelző, illetve egy nagyon picivel alatta van a felbontás. Cserébe kb 100.000Ft-al olcsóbb.

Én szeretem, az akksi üzemidő simán van egy nap intenzív használat mellett is, és a teljesítménye is tökéletesen megfelel a mindennapi használati szokásaimnak.


Amennyiben van lehetőséged kérj kölcsön valakitől egy régebbi iPhone-t használd pár napig, utána donts.

Sok embernek nem tetszik, így én nem mondanám azt, hogy egyből ugorj fejest, és válts.

2023. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én 10+ év Android után váltottam egy iPhone 14 Pro-ra. Nem is értem miért nem léptem meg előbb a váltást. Sokkal jobban tetszik a rendszer, a készülék minősége, a stabilitás. A hosszú támogatottság is egy nagy plusz pont. A helyedben megvárnám még a lányod megveszi a 13-ast, azt kipróbálgatnám, és ha tetszik akkor váltanék.
2023. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 12 vagy 13 jó lesz
2023. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a Google pixel javaslom tök jó telefon és ha neked tetszik vedd meg azt magadnak.
2023. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nevethettek,de en a mai napig a 7est hasznalom. Pici, vekony,zsebbe konnyen elfer. Nincs telepakolva marhasagokkal, tenyleg csak telefonalasra van hasznalva es a banki tranzakciokhoz es GPS-re. Felesegemnek 13 mini van. Androidrol valtott. Hianyzik neki par aprosag,pl a zenek le/feltolteset bonyolultnak latja. Android egyszerubb volt,mert csak felmasolta sd kartyara. Meg lehet szokni. Erdemes lenne kiprobalnod elotte. Szerintem sokkal stabilabb a rendszer. Nem valtanek android telefonra.
2023. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hűha itt repkednek a milliók!Én meg örülök a havi 25600 Ft segélynek!
2023. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

#6

Milliók?


Az IPhone hét használtan most kb 30-40.000

A 12 körülbelül 150-200

13 Mini 200-250

A 13 300-350

Ez összesen nincs egy millió.


Na jó.. volt egy 14pro az 400 felett van, de mindenki addig nyújtózik, amíg a takaró ér.

2023. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Amelyikre pénzed van.
2023. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!