Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy (átlagos) okostelefon...

Egy (átlagos) okostelefon meddig bírja navigáció használatot töltés nélkük kb?

Figyelt kérdés
tehát ha autóban navigációra használok egy okostelefont, és nem töltöm közben és 100% töltötségről indul kb mennyi idő mig lemerül?

2023. jún. 7. 05:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs tapasztalatom, de energiatakarékos módban talán kibír pár órát, ez a fényerőtől is függ, este többet.
2023. jún. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bír ki egy napot.
2023. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meddig bírja a telód használat nélkül? Nagyon nagy szórás van ebben, és az akku élettartama is véges. Egy új tovább működik, mint egy már sokat használt.

A fényerő sem mindegy.

Vannak appok, amelyek elsötítik s képernyőt, és csak irányváltoztatás előtt jelenik meg újra. Pl. a menj tovább 265 kilométert alatt felesleges a terképet mutatnia.

2023. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5-10 óra.
2023. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonfüggő mekkora akkut pakoltak bele! De meg kell nézni, hogy a tesztekben mennyit írnak képernyőidőre, és abból simán le lehet vonni 1-1,5 órát. GPS olyan szinten szívja az akkut, hogy mikor a fejegység USB-jéről töltöttem közben a telefonom, amiről csak lassú töltést tud, akkor még szinten se tudtam az akkutöltötséget tartani, így nekem 3-4 óra max amit bírna
2023. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!