Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képes a mobiltelefon olyat...

Képes a mobiltelefon olyat csinálni, hogy önálló életre kel és felhívja egy ismerősömet, úgy, hogy nincs is benne a híváslistámba?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben történhet ilyen? Műszakilag lehetséges ez?
2023. jún. 8. 05:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tiszta x-akták.
2023. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy IPhone 6s-em, amiben meghalt a kijelző IC.

Na mielőtt teljesen bedöglött az érzékelés, volt, hogy random helyeken érzékelte a kijelzőn a semmit. Ebből azért lett pár hívás.


Azt viszont lehetetlennek gondolom, hogy egy forgalomba hozott bármilyen mobilkészülék teljes öntudatra tudna ébredni, és szándékosan tárcsázna valakit/valakiket. Ilyen esetben akkor màr a távvezérlésre több esélyt látok, de az meg már nem műszaki kérdés.

2023. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy "vízálló" nyomógombos telefonom, ami beázott (:D) és utána csinált olyat, hogy billentyűzár mellett véletlenszerűen felhívogatott embereket a névjegyzékből. Volt, hogy az éjszaka közepén.
2023. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a Skynet települt :D Ha települt, akkor nem is a hivogatáson aggódnék, hanem azon, hogy melyik bombát aktiválja, vagy éppen azon, hogy melyik T800-as terminátor vadászik éppen rád (az is lehet pont a terminátort hívja a telefonod). Ha T800-al találkozol, menekülj egy vaskohó felé :D Közbe mérd fel, hogy a terminátor megmenteni akar egy másiktól vagy éppen ő akar likvidálni :D
2023. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó hívott számot, sajna gyakran hívta az egyik régebbi mobilom.


Ez csak szeksz közben lehet zavaró, ha az asszony a másik városban van...

:)

2023. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jópár éve nekem még SMS-t is küldött "magától"


Akkoriban volt a botrány a viber alkalmazás körül.

Töröltem a vibert és megszűnt a probléma.

2023. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De itt az a lényeg hogy nem a telefon küldte mert nem volt benne a hivaslistában.
2023. jún. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!