Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung c5212, D780, D880,...

A samsung c5212, D780, D880, és a D980 dual sim-es telefonok egy időben tudják használni a két sim kártyát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, vannak noname telefonok, melyeknek két hívásgombja van, és tényleg egy időben hívhatnak az egyik, vagy másik számon. A samsungnak meg ha jól látom, akkor nincs két hívás gombja. Ez azt jelenti, hogy mielőtt felhívnának az egyik számon, át kell lépnem a másik sim-kártyára? Mert akkor szinte olyan, mintha két telóm lenne.
2010. okt. 14. 11:32
 1/1 anonim válasza:
Nem kell átlépned! Nekem volt ilyen telefonom és egyszerűen hívást jelzett, ha a másik számon beszéltem. Tehát mint más telefonnál, itt is jelzi, ha bejövő hívás van.
2010. okt. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!