Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takar mobilszolgáltatónál...

Mit takar mobilszolgáltatónál egy telefon előfizetés nélküli vásárlása?

Figyelt kérdés
A magenta szolgáltató webshopját nézegettem, s láttam, hogy kártyáson és számlás előfizetésen kívül lehet úgy telefont venni, hogy előfizetés nélkül, ám ez drágább, mint egy kártyás előfizetéssel megvenni, akár 10ezer forinttal is. Mi ez valójában? Kártyafüggetlenül lehetne megvenni a készüléket? Esetleg van lehetőség a szolgáltatónál függetlenül venni készüléket, ha ez nem az a lehetőség?
2010. okt. 18. 22:03
 1/5 bp1985 ***** válasza:

A magenta az a t-mobile?


Azt jelenti, hogy kártya nélkül veszed, csak a telefont. Viszont csak a szolgáltató kártyájával használhatod, másik szolgáltatóéval nem. Lehet venni függetlenül, de ha enm szolgáltatónál veszed függetlenül, akkor olcsóbb is akár.

2010. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a kérdező vagyok.

Az a baj, hogy olyan telefont néztem ki, amit csak t-mobilenál lehet kapni, de semiképp nem akarok t-mobile-os lenni.

2010. okt. 19. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Megveszed dominó kártyával, veszel hozzá egy turbo sim-et a függetlenítéshez ami 2-3 ezer és kész.

Nézd meg az árlistát, ez a legolcsóbb verzió, vagy vetesd meg valakivel.

2010. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Milyen telefon ez? Mennyibe kerül t-nél?
2010. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
samsung monte előfizu nélkül: 46 900 Ft, dominóval: 44 990 Ft
2010. okt. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!