Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4g vagy Samsung Galaxy S?

Iphone4g vagy Samsung Galaxy S?

Figyelt kérdés
jövő hónapban cserélek telefont szerintetek melyik a jobb? melyiket érdemes venni?
2010. okt. 19. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelműen iPhone.


Mindjárt jönnek az android fanok, és elkezdik ecsetelni, hogy milyen szar az iPhone, de ne hidd el. A pénzedért nem egy alsó kategóriás szar műanyag hátú telfont és egy gagyi operációs rendszert kapsz hanem egy jól megtervezett, megbízható telefont.

2010. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen Galaxy S. Olcsóbb és jobb, mint az iPhone, ráadásul egy nyitott oprendszert kapsz, amihez a legtöbb programot ingyenesen töltheted le. Az iPhone sem egy rossz telefon, de az ára indokolatlanul magas.
2010. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
55%
A kettő közül a Samsung Galaxy S egyértelműen jobb, már csak a nyitottsága miatt is. De én inkább a HTC Desire-t venném, olcsóbb és megbízhatóbb mint a Samsung.
2010. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
36%
Ja és nem vagyok Android fan, Windows Mobile-os telefonom van, de újat vennék, most az Android lenne a nyerő.
2010. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 Fkris ***** válasza:

Én csak azért nem vennék Iphone 4-t hogy 100000000 figós-böfögős programot tudja rá leszedni:D

Mert csak ilyenek vannak,értelmes nincs,vagy csak kevés.

2010. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 bp1985 ***** válasza:
55%
Galaxy s, vagy desire. (nekem is winmob van, hd2). Bár még z is jobb, mint az IPhone bmelyik kiadása. Se jailbrake, se mindenféle baromság, se semmi felesleges telepítgetés.
2010. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 bp1985 ***** válasza:

"egy gagyi operációs rendszert"


Talán az nem zavar, hogy az android lenyomta az ios-t? Az nem baj, hogy az ios egy zárt sz@r, amire nem tudsz telepíteni semmi progit jaibrake nélkül? Az nem baj, hogy ios-re tele van mindenféle pipacsfújó, söröntős marhasággal? Az nem zavar, hogy net nélkül 10 forintot nem ér? Bár nettel sem ér sokat, főleg nem annyit, amennyiért árulják.

2010. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Mult héten cseréltem le az iPhone 3GS-em egy HTC Desire-re. Fele annyiba kerül és dupla annyit tud :) IOS-t az Android csukott szemmel lenyomja :) szóval Samsung Galaxy S ha ez a kettő van választékon. :)
2010. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
55%

"műanyag hátú telefont"...istenem.

ha nem tudsz mást felhozni mint az anyagát akkor inkább ne szólalj meg

egyértelmű galaxy

2010. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
65%
ezek az iphone mániások nagyon elvannak szállva csak tudnám mire fel szólják le az olyan telefonokat amiknek a tudása messze felülmúlja az iphoneokat. azér mer fém??? be tudom vinni a vastelepre ha meguntam?
2010. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!