Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség két olyan...

Mi a különbség két olyan telefon között, ahol az egyikben android vagy symbian van, a másik telefonon meg nincs ilyen op. Rendszer, és mind a kettőn van GPS vevő?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy ha van mondjuk egy telefonom amin nincs se android se symbian, az ugye a netről szedi az infót ami eléggé költséges, ugyan így van az op rendszeres telefonokkkal is? vagy azoknak nem kell állandó internet kapcsolat a navigáláshoz?
2010. okt. 25. 20:37
 1/7 bp1985 ***** válasza:
A gps nem az oprendszertől függ. Sima hagyományos gps-eken sincs semmilyen oprendszer.
2010. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20:40-nek.. A PNA-kon /"sima" GPS vevő/ WinCe 4.2, winCe5.0 vagy WinCe 6.0 van. Mi ez, ha nem op.rendszer, legfeljebb Te nem tudod elővarázsolni, ott van az.
2010. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is így tudtam, csak néztem vegy telefon össze hasonlítást (videot, a samsung montét és a Xperia X10 minit hasonlították)..és ott a f@szi azt mondta, hogy a samsung monténak a netről kell dolgoznia és az költségesebb mert nem tudjuk bele rakni kártyán az ország térképeket..és nekem ebből az jött le hogy akkor az androidos telókba pedig be lehet rakni és akk nem kell netezni közben
2010. okt. 25. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Aha.. A dolog úgy néz ki, hogy van olyan "GPS", ami menet közben folyamatos adatforgalommal "rakja alád" a térképet, és van az egyszerű navigátor, amelyben benne a vannak a térképek és azt használva navigál..

Fizetendőben nagy különbség..

2010. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval, akkor az androidos telefonon is ugyan úgy kell fizetni a GPSért mint a a külön op rendszer nélküli telókon...jól értem?:)
2010. okt. 25. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
GPS-ért miért kéne fizetned? Ha van rendes GPS program a telefonra(symbianra meg androidra gondolom csak van), annak pl nem Google Mapsról kell szednie a térképeket, amihez netkapcsolat van, hanem rögtön a térkép is telepítve van. Ehhez semmilyen netkapcsolat nem kell tudtommal. Sima GPS-vevők sem kapcsolódnak a netre..
2010. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja értem köszi:)
2010. okt. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!