Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 4 valóban annyira...

Az Iphone 4 valóban annyira jó telefon, vagy csak divattelefon, és ezért kell mindenkinek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 21:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen, és igen. Tényleg annyira jó, most cserélek 3G-ről 4-re, mert valami hihetetlen miket tud, ha rendesen kihasználod. És ez a kulcsszó. Aki csak divatból veszi, annak kb egy fos tízéves nokia is jó lenne, úgyis csak telefonálnak vele meg smst írnak.
2010. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 bp1985 ***** válasza:
100%

Divat. Villogni, menőzni, idióta sz@r játékokkal játszani jó. Apple szerint ami ujdonság így 2010-ben: mms, vaku.


Ezeket a se k800-asom is tudta 4-5 éve. Sőt mms-t a nokia 3510-esemmel is tudtam küldeni. Sz@r zárt oprendszer, tudásához képest többszörösen túlárazva. IPhone 4 reális ára (htc-k tudásával összehasonlítva) 80-90 ezer Ft függetlenül, újba. Többet nem ér. 110-ért van Desire, ami mindenbe jobb, mint egy IPhone 4. Csak sajnos az IPhone userek csőlátásba szenvednek, és aki vissza mer nekik szólni, az egy köcsög.

2010. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 bp1985 ***** válasza:
100%

"valami hihetetlen miket tud"


Pipacsot tudsz fújni, meg gokartozni? húúú, de jó. Flash-t még mindig nem tud... De mms van benne, hurrá. 1000 éve senki nem küldd mms-t. Ja, persze, bocsi, fém. Átveszi a színesfémes:)

2010. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
te haver már a másik kérdésre is ezeket a pipacsozós dolgokat írtad, volt már egyáltalán iPhoneod? Ha nem ne beszélj, azt se tudod mire kell igazán használni. www.szifon.com és nézz meg egy "Mi van az iPhoneomon" cikket.
2010. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem egy rossz telefon, de messze nem ér annyit, amennyiért árulják.
2010. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 bp1985 ***** válasza:
Köszi, volt IPhone-m. El is adtam, mert találtam jobb telefont. Ez van.
2010. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Szerintem a lehető legjobb telefon, ami csak kapható.


Egy operációs rendszer, meg maga a kernel, olyan gördülékeny, pontosságal van megalkotva, hogy ezt tanítani kellene.


Android?


Áhhh pfff... pont, hogy az zárt. Mos az jó, hogy csomó barmolt, barkács, program futatható rajta?


Amúgy 756mb rammal, 1 ghz cpu-val, is szaggat, a legjobb HTC HD-n az OS.


iOS 4-nek türgetőbb sebbesége van, 3G-n, mint htc nexos onenak a rajta futó android.


Az android, egy linux os van rajta, virtuális fáljrendszerel, ami csak zabálja az erőforrásokat. Nyílt, az egy dolog, de nem érsz vele semmit.


iOS, gördülékeny, és fele olyan erős hardveren, is több fps-el mennek a hátékok mint adnroidon. Iphone 3GS vs nexus one fps teszt youtube.. 256mb ram vs 512 mb ram?

2010. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 bp1985 ***** válasza:

Előző, kicsit ellentmondasz magadnak, már ne is haragudj. Android már lenyomta az IOS-t.

1. Android

2. IOS

3. Winmob

4. Symbian


Így jönnek sorba. De utána is keresgélhetsz nyugodtan.

2010. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 bp1985 ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy érdekes, nálam nem fagyott le soha a win. Pedig 1ghz-es cpu van a hd2-be. Android sem fagy le, ha nem pakolod tele mindennel. Ellenben láttam teljesen megfagyott ios-t.
2010. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. okt. 27. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!