Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 07. 08. Hónapban Vettem egy...

07. 08. Hónapban Vettem egy nokia E50-et. 08. 05. Hónapban beidéztek a rendőrségre. A szolgáltatónál aláhamisították na aláirásomat és több előfizetést vásároltak a nevemre. Én voltam a 245. sorszámú "sértett"!?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
9 Hónap alatt miért nem kaptam csekkeket??? A szolgáltató miért nem kért bocsánatot ill miért nem értesített? (10 éves előfizetésem van) A rendőrség miért nem tájékoztatott a nyomozás eredményéről? hol érdeklődhetek?
2009. jan. 5. 21:20
 2/6 A kérdező kommentje:
A kihalgatáson megállapitották,hogy nem volt közöm a különösen nagyértékű csaláshoz és még annyit hozzáfűztek, hogy ne menjek vissza az üzletbe reklamálni!!!
2009. jan. 5. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szolgáltatóról van szó?
2009. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatónál, vagy az üzletben hamisították alá a nevedet? Baromira nem mindegy, hogy egy magánszemély által működtetett üzletben követnek el csalást, vagy egy szolgáltató teszi. Ugyanis ha az üzlet, akkor te most épp rágalmazol egy szolgáltatót. Ha utóbbi, akkor azt a szolgáltatót valószinűleg már be is szüntették volna (legalábbis remélem). Ha tényleg üzlet volt, akkor annyit tudok javasolni, hogy előfizetés meghosszabbítása az ügyfélszolgálati ponton legyen :) Talán megbízhatóbb.
2009. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,

én kb. 13 évvel ezelőtt jártam így. :-((( beidéztek Budapestre a zseblopási alosztályra, épp érettségire készültem. gondolhatod, azt sem tudtam miről van szó. na, ott aztán kiderült, hogy az én nevemre szóló kártyát lopott telefonban találták meg, és kártyával többszázezres számla keletkezett. akkor tudtam meg, hogy a nevemen kártya van. én is a sokadik voltam a sorban. akkor a mobil még akkora luxus volt, honnan is tudtam volna venni? az akkori w900 megkapta a rendőrségi jegyzőkönyvet, így törölték a tartozást, majd amikor t-mobil lett újra előkerült 1-2 évvel ezelőtt és be akarták hajtani rajtam. Írtam levelet, megjelöltem az illetékes rendőrséget ahol az iratokat beszerezhetik, mert nekem ennyi idő távlatában már nincs meg. És mot itt tartunk. Nem is izgat igazából, mert 5 év elteltével, ha nem történik semminemű felszólitás, behajtási kísérlet az adósság ügyében, akkor elévül. ez pedig már 13 éve volt. és most vettem mobilnetet a tmobilnál, nem mondták, hogy adóslistán vagyok. de az üzletbe menj el szerintem, vidd a rendőrségi jegyzőkönyvet, és csináljanak valamit az ügyben, nehogy egyszer tőled is be akarják hajtani.

2009. jan. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NEKEM IS VOT A WESTELLEL AZOTA T- MOBIL IJESMI

DE MÁR VODÁS VAGYOK ÉS CSAK FELTÖLTÖKÁRTYÁS TELOM VAN AZ SE AZ ÉN NEVEMEN AZ A BIZTOS

IGY A NETEZÉST SE TUDJÁK NYOMON KÖVETNI

2009. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!