Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet saját csengőhango...

Hogyan lehet saját csengőhangot beállitani az iPhone 3G-n?

Figyelt kérdés
pl. amelyik számot iTunes-on keresztül rámásoltam, lécci ha tudsz segíteni lépésről-lépésre írd le, mivel naon béna vok az iPhone-hoz!
2009. jan. 7. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hello! Létezik sokféle konvertálóprogram, de van egy nagyon jó weboldal, ami kiváltja az egészet: [link]


Nyisd meg az oldalt, és a "Search" mezőbe (ami az 1-2-3 lépések alatt van) írd be a csengőhangként letöltendő dal címét, lehetőleg minél pontosabban. Ha szerencséd van, miután Entert ütsz a következő oldalon találsz pár találatot a listában. Válassz ki egy szimpatikusat, majd hallgass bele, hogy megfelel-e. Ha igen, akkor kattints jobb egérgombbal a "Download ringtone for iPhone" linken, és mentsd le valahová, mondjuk az Asztalra a fájlt.


Ezután nyisd meg az iTunest, majd fent a menüsorban a File menüből válaszd az Add file to Library menüpontot. Tallózd ki a fájlt, és nyisd meg. Ekkor, ha minden igaz, meg fog jelenni az iTunes "Ringtones" szekciójában, bal oldalt. Ezután kösd rá a telefont a gépedre, és szinkronizáld - ha nem tudod, hogyan kell:


Válaszd ki a bal oldali menüsávból a csatlakoztatás után megjelenő telefonodat, majd a jobb alsó résznél válaszd a Sync gombot. A szinkronizás el fog tartani egy ideig, de végül fent, a lejátszó résznél ki fogja írni, hogy "iPhone sync is complete, OK to disconnect". Fontos, hogy miközben szinkronizálsz, NE HÚZD EL a képernyőzárat a telefonon, mert az megszakítja.


Miután sikerült minden, a csengőhangot a telefon Settings menüjében, a Sounds-on belül a Ringtone almenüben tudod előcsalni.


-------


Ha nincs fent a szám az audiko-n, akkor a következőt lehet tenni: a főoldalon kattints az Upload linkre (a nagy képen a lépéseknél az első), és itt töltsd föl a fájlt. Ezután meg tudod vágni, és le tudod tölteni csengőhang formátumban, majd a fentieket követve a telefonra töltheted.



--- by rale ---

2009. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

végre 1 értelmes ember!!!!naon szépen köszi, működik, már tok feltölteni is:D

csak 1 a gond....a Settings----Sounds-ba vannak ugye a csengőhanok, és túl sokat másoltam már rá, és sehogy se tudom kitörölni..:S ha tudsz légyszi segíts..kösz!

jah iTunes segítségével nemtom, mivel nem mutassa az iPhone mappáit, mivel regisztrálni kellene, amit nem tudok, mivel nincs bankkártyám:S --nemtom meg értetted-e

2009. jan. 8. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakoztasd a telefont az iTunes-hoz, válaszd ki a bal oldali menüből az iPhone-t, és fent a menüpontok közül menj a Ringtones-ba. Itt válaszd a "Sync checked ringtones" menüpontot (asszem ez van odaírva), és pipáld ki, ami kell, amit törölni akarsz, azt meg ne. Ezután szinronizálj.


--- by rale ---

2009. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát nincs kiirva...:S

vegyél fel légyszi msn-re, vagy akárki aki ért iPhone-hoz

L-A-Lakers@windowslive.com

2009. jan. 10. 14:51
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok,

nekem az a problémám, hogy hiába csinálom, amit leírtál, simán a zenék közé ment a r@hadék. Próbáltam áthúzni, beilleszteni, semmi...

Tudtok tanácsot adni?

2010. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 barkamessi válasza:
hát nekem nem megy igaz nekem 4 van.amikor odáig eljutok h fájl csatolása nem csinál semmit!!!!
2012. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

egyéni mp3 csengőhang készítése iPhone-ra lépésről lépésre képekkel!!

[link]

2012. febr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2012. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!