Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia X8-omon, hogy...

SE Xperia X8-omon, hogy tudnám beállítani, hogy a 3G-hez ne csatlakozzon automatikusan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítások, kapcsolatok menü, internetbeállítások, ilyesmit keress. Ha megvan, akkor "rontsd el" a beállításokat, törölj ki egy port számot, vagy egy csatlakoási pontot, ilyeneket. Ezzel ellehetetleníted, hogy a telefonod csatlakozzon a netre, bár így mindig hibaüzenetet fogsz kapni. Ha van ilyen lehetőség, akkor inkább próbáld meg azt beállítani, hgy mindig kérdezzen meg a telefon, mielőtt csatlakozik a netre. Remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a telefonomon ilyet nem lehet beállítani, nincs a beállításokban ilyen pont, hogy kapcsolatok. Szerinted tudok olyat csinálni , hgy felhívom a központot mármint a t-mobile-t és megkérem , hogy titsák le az internetet szolgáltatást a telómról? köszönöm ,hogy írtál , tényleg nagyonnagyon
2010. nov. 18. 19:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam, az ingyenes számon (1400), lemondtam az internet szolgáltatást :D Köszi azért , hogy segítettél. Ajánlom mindenkinek, hogy tegye meg ezt a lépést.
2010. nov. 18. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért majd vigyázz, nem tudom milyen alkalmazás miatt akartad letiltani, de lehet ez nem jó megoldás, mármint a szolgáltatás lemondása. Mert előfordulhat, hogy ezentúl adathívást fog indítani a telód, ami nem perc alapon számlázódik, és drága. Ráadásul kicsi sebességű, szóval sok ideig tart letölteni valamit, így irtóra megugorhat a telefonszámlád.
2010. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosszul mondtam, pont hogy percalapon fog számlázódni, ez benne szívás.
2010. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Adathívás? az mi? Bocsi, de annyira nem vagyok képben az ilyenekkel...
2010. nov. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!