Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri HTC HD 2 őt venni vagy...

Megéri HTC HD 2 őt venni vagy ti milyet ajánlotok tapasztalatok vélemények róla? Amúgy ingyenes rajta az időjárás előrejelző progi van valami havidíja a telefonnak külön gondolom nincs igazam van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:22
 1/10 bp1985 ***** válasza:

Szia!


Nekem kb fél éve van, vagy picivel több. Elsőre furcsa volt a nagy kijelző, de megszoktam. Nagyon jó kis telefon, IPhone-kat mindenbe felülmúlja. Gyorsabb, egyszerűbb kezelés, sok sok normális program, nincs jailbrake, van flash, stb. Igazából neked kell eldöntened, hogy mire kell a telefon.

2010. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon tetszik kössz a választ még annyit hagy kérdezzek használtban megéri venni? am az időjárás előrejelzés ingyenes kell valami havidíjat fizetni a programokért?
2010. nov. 18. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Sztem ingyenes, mivel ezek rá vannak telepítve.


1. válaszoló! Te hol vetted a telefont?

2010. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még nem vettem meg azért kérdezem h használtban jó lenne am te hol mennyiért vetted? Am akk biztos ingyenes neked van ilyened te haszálod rajta nem? am van vmi havidíja?
2010. nov. 18. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a widget ingyenes, DE a netről szedi le az infót és ha nem wifin keresztül frissíted akkor viszont az adatforgalom után fizetsz (ami elég sok ha nincs egy rendes mobilnetelőfizetésed)
2010. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez az időjárás progi?
2010. nov. 18. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. A widget pedig az amit kiraksz a főképernyőre.
2010. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bp1985 ***** válasza:
Sztech nagykerbe vettem, mivel ott nettó áron meg tudtam szerezni.
2010. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de haszáltban érdemes?
2010. nov. 18. 21:47
 10/10 bp1985 ***** válasza:
Hát ha kifogsz egy jó állapotút, akkor igen. Jó kis telefon, bár nézd meg, hogy hány %-át használnád ki. Mert pl telefonálásra, meg sms-ezésre sok.
2010. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!