Repülőgép üzemmódban játszak a telefonnal? Hosszabb videokamerázásnál is a repülőgép üzemmódot használjam?
Nagyobb komolyabb játékoknál Repülőgép üzemmódban érdemes játszani a telefonnal?
Hosszabb videó készítésnél vagy hideg időben kamerázásnál is érdemes bekapcsolni a repülőgép üzemmódot hogy ne merüljön annyira az akkumulátor?
Vagy nem szükséges ezzel foglalkozni?




válasza:Ha nincs szükséged internetre, akkor játékhoz és hosszabb videózáshoz nyugodtan kapcsold be a repülőgép módot. Kicsit kevesebbet fogyaszt, kevésbé melegszik, és nem szakítja meg hívás vagy értesítés. Hidegben is segíthet valamennyit.
De csodát ne várj tőle.




válasza:Az akku miatt felesleges.
Videózásnál azért jó repülő mód mert így nem tudják hívással megszakítani a videót.




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
szóval olyanra gondolok mint az ütemezett ki-be kapcsolás a beállításokban, de nem az egész telefont kapcsolja ki, csak egy beállított időszakban leszedi a hálózatról, majd visszateszi
Tegnap még volt olyan szám, ma pedig már nincs? Másik: megtudhatom valahogyan, hogy ki próbált tegnap keresni?
Összefüggésben lehet azzal, hogy a telefont nagyon gyakran tartom repülőgép módban? Illetve, ha ez nem lehet az ok, akkor mi lehet?
Egy 432 Player nevű zenelejátszó alkalmazás ment addig.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




