Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Repülőgép üzemmódban játszak...

Repülőgép üzemmódban játszak a telefonnal? Hosszabb videokamerázásnál is a repülőgép üzemmódot használjam?

Figyelt kérdés

Nagyobb komolyabb játékoknál Repülőgép üzemmódban érdemes játszani a telefonnal?

Hosszabb videó készítésnél vagy hideg időben kamerázásnál is érdemes bekapcsolni a repülőgép üzemmódot hogy ne merüljön annyira az akkumulátor?

Vagy nem szükséges ezzel foglalkozni?


febr. 13. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szükséged internetre, akkor játékhoz és hosszabb videózáshoz nyugodtan kapcsold be a repülőgép módot. Kicsit kevesebbet fogyaszt, kevésbé melegszik, és nem szakítja meg hívás vagy értesítés. Hidegben is segíthet valamennyit.

De csodát ne várj tőle.

febr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Totál értelmetlen
febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az akku miatt felesleges.


Videózásnál azért jó repülő mód mert így nem tudják hívással megszakítani a videót.

febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Játékhoz nem feltétlenül kell repülő mód, elég ha kikapcsolod a mobilnetet és a wifit, már nem jut nethez, így képtelen lesz betölteni a reklámokat és ne csak a játékélmény lesz jobb, hanem a teljesítmény is. Én a korai Angry Birds korszakban tapasztaltam ezt, amikor még harmatgyenge telefonok voltak, a reklám egyszerűen kicsinálta a telefont, de net nélkül ha nem tudott reklámot behozni tökéletesen ment.
febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 T. Feri ***** válasza:
A reklámok kikapcsolásának egyik módja a repülő üzemmód.
febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Létezik valamiylen program amivel időzíteni lehet a repülőgépes módot?

szóval olyanra gondolok mint az ütemezett ki-be kapcsolás a beállításokban, de nem az egész telefont kapcsolja ki, csak egy beállított időszakban leszedi a hálózatról, majd visszateszi

Előfordul, hogy repülőgép módra állítom a telefont. A napokban is így tettem. Ma jött SMS értesítés, hogy volt 2 nem fogadott hívásom egy...

Tegnap még volt olyan szám, ma pedig már nincs? Másik: megtudhatom valahogyan, hogy ki próbált tegnap keresni?

Mi lehet az oka annak, hogy mostanában az okostelefon nehezebben kapcsolódik az itthoni Wi-Fi hálózathoz? Többször is, akár 4-6-szor is ki-be kell...

Összefüggésben lehet azzal, hogy a telefont nagyon gyakran tartom repülőgép módban? Illetve, ha ez nem lehet az ok, akkor mi lehet?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!