Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony ericcson xperia...

Van egy sony ericcson xperia x10 mini pro telom. Van rajta wifi. Van itthon wifis laptop internettel. Hogy tudnám megoldani hogy a telefonomon ingyen netezzek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom beállítani,nem írja ki a laptopunk nevét,csak másét amire nem tudok csatlakozni mert le van védve.Az én laptopomon,illetve a telefonomon mit állítsak be hogy működjön?
2010. nov. 28. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

laptoppal semmit nem kell csinálnod.

menj a beállításokba, vezetéknélküli... >> wifi >> keresi a hálózatot és kiírja a wifitek nevét (az nem a laptopod neve), kattints rá és írd be a wifi jelszót.


már jónak kell lenni :D


és, hogy véletlenül ne a mobilinternetet használd, (és fizess ezreket) töltsd le az APNdroid nevű alkalmazást. felül van egy 3G/EDGE/GPRS gomb ami alatt zöld csík van. kattints rá, hogy szürke legyen.

2010. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám csak nekem xperia x8-asom van. nem írja ki a mi hálózatunk nevét. neked azóta sikerült megoldanod? ha igen, hogyan?
2011. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!