Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenor tilt le készülékeket...

A Telenor tilt le készülékeket ha az nincs rendesen fizetve? Vagy csak a T-mobile? Szokás ez még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

biztosan tesz valamit, hiszen nem hagyja futni a még ki sem fizetett telefont...


egy kérdés: telefon nincs fizetve? (előfizuval és részletfizetéssel vetted és nem adod fel a csekket)


vagy csak a havi számla nincs fizetve az adatforgalomról, telefonálásokról? (ez esetben a sim kártyát tiltják le

2010. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először csak hívást korlátoznak, majd simet tiltanak, végül telefont. A bérgyilkosok csak ezután mennek. :)
2010. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én nem fizettem hanem 1 mobilüzletben láttam 1 olyan telót amiről tudni,h. előfizetéses. Ezért kérdeztem, h. előfordulhat-e olyan,h. mi rendesen fizetjük a saját számlánkat és esetleg a telefont letiltják,m. aki vette esetleg nem fizet.
2010. dec. 5. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán.

Másrészt az előfizetéses telefon a szolgáltató tulajdona amíg le nem jár a hűségnyilatokozat.

Ez az oka hogy letiltja a készüléket ha nem tejel a kuncsaft. Ja, és továbbadni illegális ebből kifolyólag, benne van a szerződésben. Attól hogy nem tudod ez ugyanolyan büntetendő dolog, csak a valóságban ritkán írnak olyan barmok a neten, hogy én is rácsesztem öcsém, nehogy te is ezt csináld ...

A Hugom 3 hónap felfüggesztettet kapott az IMEI cserés teló miatt.

Ennyi.

2010. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"telefon a szolgáltató tulajdona amíg le nem jár a hűségnyilatokozat. A Hugom 3 hónap felfüggesztettet kapott az IMEI cserés teló miatt. "

BAROMSÁGOKAT MIÉRT ÍRSZ HA NORMÁLISAN KÉRDEZNEK TE VERÉB?????

2012. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!