Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 5230 navi Jó telefon?...

A Nokia 5230 navi Jó telefon? Van valakinek ilyen? Ha igen, akkor bevált? Vennétek ilyen telefont?

Figyelt kérdés
Most akarok telefont venni és ez nagyon tetszik..egyébként illik ez egy lányhoz?
2010. dec. 17. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

15 éves lány vagyok, és nekem is ez van!

Imádom ezt a telefont, kb. 1 hónapja vettem, de már most imádom. Szerintem rohadt jó telefon:)

Hamar megtanultam kezelni is, és tetszik is.

Csak jót tudok rá mondani!!!

2010. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én lány vayok és ilyenem van. Miért ne illene lányhoz? Van fehérbe is. Ha mindenképp a fekete tettszik és nőiessé akarod picit tenni vegyél hozzá pink hátlapot és egyből lányosabb lesz. Nekem nyár eleje óta van. Volt egy fehérbe majd lecseréltem de vissza huzott hozzá a szívem így lett egy fekete-króm színűbe pink hátlappal. Nekem semmi bajom vele. smsezni, telefonálni kényelmes rajta nagyon és zenehallgatásra is tökéletes a 3,5ös jackje miatt. Egy csomó témát lehet rá találni neten, áttekinthető a menüje. Én szeretem. Egy darabig nem tervezem a lecserélését:)
2010. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú köszi a válaszokat meggyőztetek..:) Akkor mégis megveszem.
2010. dec. 17. 17:23
 4/9 anonim válasza:

Én karácsonyra kapom meg ezt a telefont, de már megvettük.Mivel 3 napig cserélték volna az egész csomagot, ha valami gond van vele már megnézegettük itthon.

Nekem nagyon tetszik:) Gyönyörű szép telefon, könnyen kezelhető számomra és nagyon sokat tud!

Nekem ezüst (fehér?) van, de a csomagban volt 2 hátlap.Eredetileg ezüst mintás hátlap volt rajta és van hozzá egy sima ezüst és egy pink hátlap.

Én eddig abszolút elégedett vagyok vele.

Szerintem se nem lányos, se nem fiús:)

Én már beleszerettem:D

15/L

2010. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát én is karácsonyra kapom csak felét én fizetem felét meg anyukámék.. köszi az utolsó választ.. és minden csomagban van hátlap??? az utolsót kérdezem t-mobilnál vetted vagy vodafonnál???
2010. dec. 20. 14:46
 6/9 anonim válasza:
Nekem ilyen telóm van de ehhez nem volt hozzá több hátlap.
2011. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
T-mobile-nál vettem és ott volt hozzá 3 hátlap:D
2011. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én se kaptam hozzáá:(
2011. márc. 3. 19:48
 9/9 anonim válasza:
Ez a telo nem 70 es?
2012. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!