Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ valaki nem eredeti...

Használ valaki nem eredeti nokia szivargyujtós töltőt? Nekem azt mondták, hogy csak az eredetit szabad megvenni. Van valami különbség feszültségben a vékony és a vastag nokia töltők közt? Egy átalakítóval használnám.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

igen

nekem meg azt, hogy nem szaba lopni, én nem lopok, de mások mégis lopnak

van

2010. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a legolcsóbb autós töltőm van ami létezik. Működik rendesen, egyetlen gondja hogy hajszálnyival kisebb a csatlakozó átmérője a gyárinál és emiatt kicsúszik néha. Egyébként az újfajta Nokia töltők névleges töltőfeszültsége 5V, a régieké alacsonyabb volt valamivel (3,7V ha jól emlékszem), de a régebbi (vastagcsatlakozós) gyorstöltők is 5,3 V-tal töltöttek. Magyarul: nyugodtan használhatod átalakítóval, elég valószínűtlen hogy gondot okozna.
2010. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!