Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 4-em külföldi...

Van egy iphone 4-em külföldi orange függő! A készülék talált, az lenne a kérdés hogy letudják-e tiltani? Még nincs rá unlock 4.2.1 van rajta!

Figyelt kérdés
Fontos szeretném tudni hogy nem csak egy touchom van!tehát külföldi hálózat függő!MAgyarországon használhatom-e ha kijött 4.2.1 re az unlock?
2011. jan. 1. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy IMEI szám alapján bármikor tilthatják a telefont
2011. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 perettyó ***** válasza:

1. ha rendörségi feljelentést tesz ez már nem az a kategoria hogy ne törödnének vele.

2.ha nálad találják simán perbefognak.

3.attól hogy függetleníted attól az imei szám marad és az alapján kitudnak tiltani a hálózatról illetve betudnak mérni


szerintem add le elhiszem hogy csábít hogy 200 ezres telód legyen de ha bemérnek és mondjuk kiderül hogy "elloptad"(találtad,elloptad egy kutya ha nem adod le)lehet meguszod pénz bírsággal de ha esetleg olyané volt hogy 20 forintért eltöri lábad akkkor készülj egy verésre

2011. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem legálisan került hozzád, akkor illegálisan.

Az illegálisan birtokolt holmival mármit teszel, az szintén illegális (kivétel a visszaszolgáltatásra tett intézkedés).

Ráadásul ha képes vagy a kártyád is beletenni, akkor sok jóra ne számíts.



Muteroméknak étterme van.

Egyik reggel egy pinceablak nyitva. Hív hogy nézzem meg.

Már nem volt ott senki, viszont egy telefont elejtett a hívatlan látogató. Nem vittek el semmit.

Mérlegeltem: nem volt kár, lehet hogy csak egy kapatos fiatal bújt be aludni egyet, ha feljelentjük, nagyon megszívhatja. Ha viszont nem adom vissza a telóját, és engem kapnak el vele mert nem emlékezve hol veszett el, bejelenti, akkor én szívom meg. Így kalapács alá került, onnan meg a kukába.


Gondolj bele, ha a telefon nem csak elveszett, hanem mondjuk kirabolták, majd a telefont eldobták valahol, akkor olyan sz@rba nyúlsz vele, hogy azt el se tudod képzelni.


Régen javítotam telefonokat. Egyik nap jön egy ipse, hogy nézzem már meg a telefonját, mert nem tudja bekapcsolni.

Télleg nem ment. Rakom a töltőre, tölt. Bekapcsol. Azt monja nekem, mindig ez a baj, és amikor kéne, nem tud telefonálni, meg a simmel is vacakol és sürgős lenne a javítás. Beraktam a simem, jó volt. Mondom hagyja ott, megnézem. Nem hagyta, elment. Háromnegyed óra! múlva ott tolongtak a rendőrök nálam, hogy egy frissen lopott telefonba hogy került a kártyám. Egy délutánom ment rá hogy elmeséljem a yardon.

2011. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Menj be szépen a kontaktok közé, és hívj fel egy tetszőlegeset, lehetőleg "Mom", "Dad", vagy hasonló névvel. Ha nem adod vissza, megtalálnak.
2011. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Van egy tényező ,mégpedig az hogy az USA ban lett vásárolva az USA beli tiltáS érvényes Magyarországra is?
2011. jan. 2. 10:22
 6/25 perettyó ***** válasza:
igen érvényes de ha találtad honnan tudod hogy ott let véve?
2011. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem usa az iphone!Orange függő francia nyelv volt beállítva így sztem francia! Letiltják francia országban és az érvényes a mi hazánk ba is???? Olyat láttam már hogy a hazai t-mobil letiltott egy iphone 3g és külföldön lazán ment unlock után!!
2011. jan. 2. 11:53
 8/25 anonim válasza:
Helló, adok érte 18ezret... xD ha érdekel. :D
2011. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Jah oda adom neked 118 ér! Kell?
2011. jan. 2. 12:08
 10/25 A kérdező kommentje:
A másik!Ha leadom az iphone-t biztos hogy nem kerül vissza eredeti francia tulajhoz hanem vagy megsemmisítik vagy valaki más lenyúlja!Akkor inkább lenyúlom én!!:)
2011. jan. 2. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!