Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel bonyolultabb a...

Mennyivel bonyolultabb a Motorola menüje a Nokiánál v. a Samsungnál?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az tipustol függ,de könnyebb megtanulni kezelni mint a nokiát de fökként a samsugnál is.
2009. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt motorolám, samsungom és nokiám is.több is. előbbi kettőt imádtam, a nokiáktól meg mihamarabb szabadultam. nekem egyik nokiának sem áll kézre a menüje.
2009. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
K1-ről lenne szó. Nekem eddig csak nokiám és samsungom volt de szerettem mindkét márkát
2009. jan. 28. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az exem Motoroláját (V3) nagyon rühelltem! De igazából szerintem megszokás kérdése! Ma már minden telefont ugyanaszerint a logika szerint kell kezelni! Választógombok fel-le! Nézni hova mi van írva. Egyébként tény, hogy a nokia menürendszerei évek őta nem változtak jelentősen, csak a menüpontok bővülnek a tudásszint növekedésével! Sőt, általában több nézet közül lehet választani a nokiában, nem csak a rács nézet van! Ha nokia után Nokiát veszel, nem kell újratanulni a telefon kezelését, ezért szeretik sokan!
2009. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mindenféle, de főleg SonyEricsson, Nokia, és Motorola. Nagyon jók a Nokia menűk is, most SE K800-as van. Jó, fejlett ez is, a kamera az, ami nagy plusz.

De nagyon szívesen elcserélném ennek ellenére is egy pl. V8-as Motorolára. Egyszerűen nekem a Motorola adott egy olyan pluszt, amit nagyon hiányolok más mobilokban.


Én úgy érzem, ez az "amcsi" gép engem meggyőzött! V360-as Motorolám volt, tehát nem valami abszolút csúcs gép, mégis.

A visszacsörgés állíthatósága, a menűvédelem 27 különböző menűt tett kódolhatóvá, a menű sokrétű variálhatósága mind olyanok, amit nem találok másban, talán részben a Samsungban.

2009. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
először kicsit szokatlan, de ha megszereted, jobb lesz mint a többi... senki ne mondja h a nokia egyszerú... van most egy e50esem a 6234 után, és 1 napig tartott míg a csengőhangokat és a bluetooth-t megtaláltam... egyébként meg a sony a legegyszerűbb... nekem motorola-ból v550 volt, de nem okosabb mint a mostani w910i és az e50, mégis jobban szerettem, de nem tudom miért, jobbak talán az anyagok
2009. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!