Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs a T-mobile,...

Miért nincs a T-mobile, vodafone vagy pannon boltokban a LG KF510? Még nincs Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mindenhol ilyet keresek, de sehol sincs.:(...Rendelni nem lehet hogy hozassanak?
2009. jan. 28. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg a boltokban és ugytudom hogy lehet rendelni.
2009. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szolgáltatóknál nem lehet még kapni de kártyafüggetlenül interneten lehet rendelni és néhány műszaki boltban is árulják csak jól szét kell nézni mert hatalmas árbeli eltérések lehetnek én pl. 10.000 ft eltérést is találtam két kártyafüggetlen között sok sikert(:
2009. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ilyen mobilt keresek, és azt mondták, hogy sajnos kifutó darab, nem volt túl nagy sikere, és már nem fognak többet rendelni belőle... =(
2009. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!