Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S-em pixel...

Samsung Galaxy S-em pixel hibás, ilyenkor kicserélik?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kb. 3-4 hete vásároltam egy ilyen telefont és most kijött rajta egy pixel hiba. Leejtve még sohasem, semmiféle ütést nem kapott, a gyári fólia még rajta van a hátlapon.

Ezzel lehet valamit kezdeni, megéri felhívni az üzletet ilyen hibával vagy leráznak rögtön?


2011. jan. 16. 21:18
 1/5 anonim válasza:

Garancia nincs?

T-mobile? vagy vmai iesmi helyről vetted?

2011. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
ha garanciális, akkor persze.
2011. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

Ha garanciás kötelesek kicserélni, ha ellenkeznek, akkor csak említsd meg nekik a fogyasztóvédelmet, mint a pinty úgy kifogják neked cserélni:P (tapasztalat)


22l

2011. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ.. a pixel hiba kényes téma, sokszor csak akkor cserélnek bármilyen kijelzőt, ha egy 5x5 vagy 10x10 pixeles területen több pixel is rossz. Van, hogy az egész képernyő tele van rossz pixelekkel, de mivel nincsenek elég közel így "jó" ez főleg monitorokra jellemző. Érdeklődnöd kell, érvényes-e a garancia pixel hibára
2011. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm szépen.

Természetesen van garancia, csak éppen ezért kérdeztem mert nem tudom, hogy pixel hibára is vonatkozik e, mert ráadásul csak egyetlenegy pixel rossz benne, de elég szembetűnő tehát észrevehető.

Majd holnap akkor felhívom őket.

2011. jan. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!