Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy kis tanács telefon és...

Egy kis tanács telefon és laptop vásárláshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni telefont és/vagy laptopot. Telefonnak kinéztem a Nokia c3-00-t, vagy a Blackberry 8520 Curve-t.

Néztem egy laptopot is 140 000-ért, amin a nekem kellő játékok futnak. Nos nem tudom, hogy mit vegyek meg. Kicsit tanácstalanul téblábolok.

Megvegyem a Nokia c3-at 30000-ért és a laptopot? Vagy csak a BlackBerry-t 60000-ért?


Mivel a laptopot csak játékra használnám szinte, netezésre csak wifivel. De azt tudja a telefon is. Játék meg ha nincs nem halok bele. Vagy mégis jobb azért ha van egy laptop és egy rosszabb telefon?


Köszi


2011. febr. 5. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel miért nem veszel egy Smartphone-t?? Példáúl Samsung Galaxy S-et??
2011. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
c3-at semmiképp ne vegyél. BlackBerryt se, inkább egy desire, vagy 1 galaxy s.
2011. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert nekem nincs szükségem GPS-re, és egyéb kütyükre csak egy ízléses telefonra, lehetőleg érintőképernyő nélkül (de ha olyan abba sem halok bele) és Wifi legyen rajta. Ez a lényeg.
2011. febr. 5. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a wifi mérvadó a telefonválasztásnál,akkor a nokiákat akár el is felejtheted.nagyon nem jók...
2011. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi. :)
2011. febr. 5. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám,hogy Blackberry.Én ma vettem meg a második Bleckberry-m/8900/elötte nekem is 8520 volt.Jó Telefon aksija jól bírja átlagos használat mellett.Meg nekem tetszik,hogy nem mindenkinek van.Ajánlani tudom.

C3 is jó de nem Blackberry.

2011. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 8. 00:08
 8/8 Balogh István Lajos ***** válasza:

22,46 -os - nekem Nokia 5800 XM -mel nem gond a wifi!

viszont a válaszom,hogy tablet pc-t nézz ki!és inkább tanulj - jobban járunk :)van rajta csetelés - minden mennyiségben - olvashatsz is akármennyit - játék....passz

2011. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!