Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra letöltötte...

Androidos telefonra letöltöttem egy témát. A memóriakártyán melyik mappába kell másolni?

Figyelt kérdés

Hogyha sima .apk fájl lenne, semmi probléma nem lenne, de ezt innen töltöttem le: [link]

Igazából a téma .zip mappájában található két mappa, META-INF és system, ezeket nem tudom hova kell másolni a memóriakártyán és a betűtípusét.

A betűtípus .zip mappájában is két ugyanilyen nevű mappa van, plusz egy remtool.sh fájl.

Valaki letudná írni, hogyan kell ezeket használni úgymond? Köszönöm előre is.


2011. febr. 27. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kicsomagolni. A zip-et felmásolod a memóriakártyára és recoveryből kell telepíteni.
2011. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"...SD Card/slideunlocker-googlecode-com/battery/PinkBattery.zip..."

Ide kell másolni.


"...Once you do that just go into the app settings and “Install skin from SD card..."

Bemásolás után menj az app beállításokba és téma installálása az SD kártyáról menu.


Ennyit írnak infót, de gondolom egy bizonyos launcher kell legyen telepítve. Az iconok után nekem ez a go launcher ex-nek tunik.

2011. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De ugyan akkor van amelyeket a recovery menubôl kell felrakni. Sok sikert.
2011. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!