Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az alapvető különbség egy...

Mi az alapvető különbség egy blackberry és egy sima mobil között? Érdemes venni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Hßat nekem a fönkömnek vett az egyik titkár backberry telefont de úgy dobta be a sarokba mint a huzat pár hét után. Azt monda hogy a nagy újaival nem tudja használni. a fönköm egész nap telefonál. neki semmi másra nem kell csak arra hogy rengeteg hely legyen a telefonkönyvben és az aksia sokáig bírja. és könnyen kezelhetö legyen. na a blackberry nem könnyen kezelhetö.
2009. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes venni, ha üzleti telefonnak veszek.

Kiváló minőségű telefonok, rendkívül könnyen kezelhető oprendszerrel.

Viszont: Blackberry szolágltatás nélkül egy sima buta telefon. Ha van Blackberry szolgáltatás, akkor verhetetlen. Én pl. látom a céges e-mailjeim, céges naptáram, találkozókat tudok szervezni vele (free/busy infókat látom), céges címjegyzéket stb. stb. teljes qwertz billentyűzete van.

Ráadásul biztonságos, központilag (cégemnek saját BB szervere van) "letörölhető" róla minden tartalom, ha vki véletlenül elveszti.


Az enyémben van diktafon, mp3, avi lejátszó, GPS stb.


És: teljesen megfizethető. Én csak ajánlani tudom!

2009. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!