Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone hűségnyilatkozat...

Vodafone hűségnyilatkozat felbontása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vettem egy telefont. Az 1. számlám 9000 ft volt,amit ki is fizettem,a vodafone mégis kikapcsolta,mert állitolag 40ezer forintos tartozásom van. Persze nem értem,hogy ez hogy lehetséges,hisz ennyit biztosan nem telefonáltam. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2011. márc. 22. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előfizetés felbontása nagyon kényes téma. Én úgy emlékszem kb 40ezer forint körül van ha az első évben bontod fel, 25-30ezr ha a 2. évben. De ezen az 40ezren kívül még rápakolhatnak neked mindenféle elmaradást meg miegymást amit nem szégyellnek. Tehát ha 40ezres tartozásod van náluk akkor csak akkor szüntetheted meg ha azt kifizetted, de a kötbér is 40, tehát 80nál olcsóbban sehogy nem jössz ki. :S
2011. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne felbontani próbáld, hanem kideríteni, mi történt.

Előfordulhat, hogy netezés, vagy roaming miatt ilyen magas a számla? Ha nem, akko rők szúrtak el valamit, nézzenek utána.

2011. márc. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl sokba ahhoz, hogy felbontsd. Rád terhelnek mindenféle sz.@rt, egy rablóbanda mindegyik!
2011. márc. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Androidos?
2011. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem,csak 1 samsung s5230-as,2000ft-ért. Ezért is idegesit annyira... :S
2011. ápr. 10. 16:37
 6/6 Hortobagyi válasza:
Nincs tartozásom, mégis 178.000 Ft kötbért követelnek. Mert felakarom mondani a VODAFONE szolgáltatást.
2016. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!