Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy nokia telefont....

Találtam egy nokia telefont. Elég jó, működik is. Lehet valami bajom belőle, ha megtartom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mivel megkereslek és szétrúgom azt a rohadt lomha segged, amiért nem jársz utána annak, hogy ténylegesen ki-é is!
2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Lelkiiismeretfurdalásod max. vagy kellemetlen helyzet ha az illető meglátja nálad.DE mivel gondolom nem tudod kié volt és hiába is adnál fel hirdetést nem lenne meg a tulaj szerintem,ezért tartzsd meg.Sajnos valoszinü ha meghirdetnéd akkor jelentkezne az is akinek nem tünt el a teloja.Multkor találtam egy beagle kiskutyát és kiirtam a netre hogy találtam egy kiskutyát 1 év körüli(fajtát nem irtam mert meghallotta volna pár ember ha fajtatiszta és azt mondja h az övé)na mindegy meglett a gazdája.Telot is meglehet hirdetni ugy hogy azt irod találtál egy telot,aki elvesztete irjon és nem szabad bedölni hogy elmondod milyen telo hanem mondja meg az aki elvesztette elvégre tudnia kell hogy milyen telot vesztett el.Én ha tudnám ki vesztette el vagy volna rá esély akkor visszaadnám,de ha esélytelen akkor megtartanám.
2011. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Vicces vagy! Inkább rúgd szét a seggét annak, aki ilyen trehány volt, hogy elhagyta a telefonját :P


Kérdező!


Bajod nem nagyon lehet belőle. Ha a tulajdonos letiltatta az IMEI számát, akkor nem fogod tudni használni. Esetleg úgy lehet bajod, ha a készülék valamilyen bűncselekménnyel kapcsolatba hozható, de ennek nem túl nagy a valószínűsége.


Én azért azt javaslom, vidd be a szolgáltatóhoz és add le (ha volt benne SIM), nem ér annyit az a készülék, hogy bármi kellemetlenséged legyen a dologból...


maci

2011. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még valami...azért ha be van kapcsolva és müködik akkkor keresnék benne olyan számot mint anya,teso,szivem stb.Felhívnám és megkérdezném kié a telo,abban az esetben nem lehetséges ez ha ki van kapcsolva és nem tudja az ember a pin kodot és így nem fér hozzá az információkhoz.
2011. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet, sim kártya alapján is meg imei szám alapján is be tudják mérni, illetve be tudnák, ha akarnák, de itthon ilyen ügyekkel nem nagyon szokott foglalkozni a rendőrség. azért én a helyedben mégsem tartanám meg. hívd fel a telefonban az 'anya' bejegyzést, add vissza, valószínű kapnál valami jutalmat. én legalábbis biztos adnék ha én elveszteném a telómat és valaki visszahozná
2011. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bemegy a szolgáltatóhoz és lekéri a telefonszámokat a SIM kártyáról. Mindenre van megoldás, erre mondtam, hogy szétrúgom a seggét, hogy nem cselekszik, hanem karba tett kézzel gondolkozik azon, hogy vajon mi bajom lehet...Szánalmas. Érezzétek át már a másik helyzetét is, mondjuk annak is járna 2 nagy pofon, de biztos ő is tanul az esetből. :)
2011. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Ha a tied veszne el és visszakapnál, örülnél neki?

Szerintem igen, add vissza a tulajnak, előzők leírták a módját.

2011. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

más topikban már írtam erről:


Talált (?) telefont visszajuttatni jócselekedet! A lényeg, hogy a telefon elvesztője rengeteg adatot, elsősorban a telefonkönyvét hagyja el. Én eddig 2 telót találtam, mindkettőt visszaadtam, az egyik tipikusan ilyen volt: egy sofőré. Alig tudtam levakarni, annyira örült, hogy meglett :) Naszóval, ha valóban találtok egy telót, azt vissza kell juttatni a gazdájához, és egy kicsit jobbak, tisztábbak lesztek. Egy darabig...

2011. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vok:

Egyébként volt már ilyen kérdés.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2011. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!