Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet csináltatni egy...

Meg lehet csináltatni egy olyan telefont aminek elfolyt a kijelzője? Körülbelül mennyi kerül a megjavíttatása?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert licitáltam egy olyan használt telefonra,aminek elfolyt a kijelzője,és szeretném megcsináltatni,amúgy meg csak az iskolába kellene a telefon !


itt van a telefon amire licitáltam :

[link]


2009. márc. 3. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, de egy kijelző kb 13 rugó, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy nem értesz hozzá. Nem olyan egyszerű szétkapni, és cserélni. Nagyon egyszerű elrontani, és akkor kuka. Ennyiért adnak rendes telefont is....Fel fog még ennek menni az ára, de te már ne nyomj rá. Szerintem.
2009. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5-10 ezer között.
2009. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!