Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártya, bővíthető-e?

Memóriakártya, bővíthető-e?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni,hogy Sony Ericsson W580i-be lehet-e bővíteni a memória kártyát?
2011. máj. 10. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha rá van írva, hogy 2GB akkor ha bele döglesz se lesz 4GB. De nagyobb memóriakártyát vehetsz bele. A számítógépedbe is ha több tárhelyet akarsz veszel bele egy nagyobb winchester-t.
2011. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van bocsi,utólag én is rájöttem,hogy elég furcsán tettem fel a kérdést,csak siettem,de örülök hogy még emelett is értetted,és köszii :))
2011. máj. 10. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azt akartad kérdezni, hogy lehet-e bele nagyobbat tenni, és igen, lehet. :D
2011. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igeen,köszii :))
2011. máj. 11. 17:42
 5/6 A kérdező kommentje:
És kb. mennyibe kerülnek?
2011. máj. 11. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
2-3000 Ft körül már vannak M2-esek. De kezdenek ritkaságszámba menni, mert már a Sony Ericsson is áttért a MicroSD-re.
2011. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!