Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini pro-val kapcsolatban mi a tapasztalatotok, véleményetek? : )

Figyelt kérdés
sokáig bírja? jó képeket készít e? könnyű kezelni? zenehallgatásra alkalmas? hol van a memóriakártya olvasója? ilyesmikre lennék kíváncsi : )
2011. máj. 11. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon pici..ink x8
2011. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rettenetesen pici....tudtam ezt eddig is, ee amikor eloszor meglattam elobe...uhh..tenyleg ink x8.
2011. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Augusztusban jön a "továbbfejlesztett" verzió, aminek a kijelzője akkora, mint az x8-é, és úgy nagyjából minden másban is jobb :P
2011. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak nagyon szépen köszönöm, hogy megosztotta a saját véleményét...


azzal nincs bajom, hogy kicsi a telefon. az X8 meg nagyon drága, ezt a telefont meg tudom szerezni a telenortól 17000 forintért, azért választottam.


de azért valaki tudna is válaszolni a kérdéseimre? megköszönném ám!

2011. máj. 15. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!