Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik sony ericsson-t vegyem...

Melyik sony ericsson-t vegyem meg?

Figyelt kérdés

Max 20ezrem van rá! Melyiket ajánlanátok,legyen benne 2 megapixeles kamera,ez az egy kikötésem van,de nem tudok dönteni!

Melyik a jobb,ami nem fagy le?


2009. márc. 16. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

K750i

már elég régóta használom, de egyszer sem fagyott le. és olyan minőségű képeket csinál(2megapixeles cybershot), hogy mióta meg van, csak ezzel fényképezek. imádom. kicsit viseltes már a külseje, de nem cserélném le.

2009. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze mindenki a saját lovát dícséri.

Szerintem meg a K770i -t, ha teheted.


Nekem K750 és K770 is van. Előző céges, a másik a saját.


K750i tökéletes telefon, de már legalább 2-3 éves típus.


K770i tavaly nyáron már olcsón lehetett kapni.

Ugyanazt tudja mint másik PLUSSZ

-még nagyobb a kijelzője, gyönyörű színekkel

-3,2 MPixel kamera van benne

-Ez már 3G-s telefon, így nagy sebességgel lehet vele netelni, néha hasznos lehet, ha nem vagy gépközelben (MÁV,google maps,freemail,iwiw)

- kétkamerás, videotelefonálás lehetősége benne van, bár még nem volt időm, alkalmam kivel kipróbálni

- ez sokkal laposabb, kicsit elegánsabb (szerintem)

- Navigáció, menü elérése már nem a kicsit idétlen joystick-kal van,amit menü eléréshez K750nél pontosan befelé kell nyomni, ebből aztán későbbiekben lesz jobb-bal-fel-le, minden, csak nem a menü elérése.

Itt ez már könnyen kezelhető 4 irányban billenő gombbal van megoldva. (előző T610-emet csakis a joystick elromlása miatt cseréltem le kb 3 év után.)


Egyik sem fagy le, ha fentiek nem olyan fontosak, akkor azt vedd, amelyik neked jobban tetszik.

2009. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha viszont neked a zenék hallgatása, MP3 lejátszás a legfontosabb, akkor erre vannak azok a W-vel kezdődő nevű jószágok, amik direkt erre lettek kitalálva, hogy ezeket a funkciókat könnyen, látványosan elérd.

Azokat nem ismerem.


Esetleg valaki más?

2009. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja,nekem w660i-m van,nagyon szeretem,több,mint egy éve használom,és tök jól bírja az aksi is.
2009. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vegyél w 610 i-t használtan. 2 mp kamera 2led fotófény, nem joystikos, 2 gyorsgomb.semmi pénzért nem adnám el.
2009. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!