Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni egy egy éves...

Érdemes megvenni egy egy éves karcmentes iphone 3gst? Vagy egy éves telefont már nem érdemes?

Figyelt kérdés
A telefon tökéletesen karcmentes ebből gondolom vigyázztak rá. Legább 2évre kéne a tel. Kihúzhat még annyit egy, egy éves készülék vagy hagyjam? Mennyire bírják ezek az éveket?
2011. jún. 20. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, csak pontozd le :D Más kérdésnél is ezt csinálja. Amúgy mennyiért vennéd?
2011. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
70. De nem is ez a baj. Hanem, hogy legább 2évig örülnék ha jó lenne. Vettem előfizus telt, tönkrement, a kártya jó, ehhez kéne nekem egy tel. Ugye az előfizu 2év szall legközelebb ha lejár a hűségidőm akkor szeretnék váltani. Ez a készülék már akkora 3éves lenne. Van esélye, hogy megélje?
2011. jún. 20. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bírni fogja. Van olyan ismerősöm akinek az első iphone-ja van még és nem is akar váltani, mert nem kell neki jobb. Szóval szerintem jó lesz két év múlva is.
2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!