Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 2 éves szerződést kötöttünk...

Ha 2 éves szerződést kötöttünk vodafone-nál, ami csak szeptemberben jár le, akkor addig nem is vehetek új telefont?

Figyelt kérdés

mit jelent ez a 2 év pontosan? hogy eddig hűséges kell, hogy maradjak a vodafone-hoz(nem válthatok szolgáltatót) vagy azt, hogy 2 évig nem köthetek másik szerződést (és nem vehetek új telefont)?????


ja, és még egy kérdés: ha már elmúltam 18 éves de nincs munkám akkor besétálhatok a vodafonehoz és vehetek magamnak telefont?


2011. júl. 20. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 évig fizetned kell annak a telefonnak a havidíját, és aszt hiszem 21 hónap után vehetsz arra a számra másik telefont. A két vé közben vehetsz új telefont, de csak úgy, ha az külön számot kap és akkor mind a kettőnek a havidíját fizetned kell.


Vehetsz telefont, esetleg valamennyi előleget kérnek, amit később levonnak a havidíjadból ( tőlem nem kértek).

2011. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Annyi telefont és ott vehetsz ahol akarsz illetve amennyit ki bírsz fizetni.


A hűség arra vonatkozik, hogy cserébe bizonyos kedvezmény(eket) kaptál a szolgáltatódtól (pl olcsóbb telefon, alacsonyabb havidíj, ilyesmi).

A hűségidő letelte előtt ilyen kedvezményt nem vehetsz igénybe ismét. De telefont listaáron vehetsz amennyire a lottónyereményedből futja.


Mindegy hány éves vagy és hol dolgozol vagy sem, amíg pénzed van nem kérdeznek semmit. Akkor van gond ha részletre szeretnél telefont. Mivel ez is egyfajta kedvezmény, ezért ez most nem működik. Ahogyan előttem is írták, a hűségidő letelte előtt már megengedik a készülékváltást, de a feltételekről érdeklődj a díjtalan 1270-es nonstop ügyfélszolgálati számon, ahol a te előfizetésed adatainak megfelelően pontos választ kapsz.

2011. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bp1985 ***** válasza:
0%
El kellett volna olvasni a szerződést, nem csak aláírni. Abba minden pontosan le van írva. Új telefont vehetsz, ill szerződést is köthetsz. Azt hiszem, előfizetést tudsz évente kötni. Telefont meg 2-3 hónappal előbb vehetsz, de ez is le van írva. Legközelebb olvasd el azt, amit aláiratnak veled. A házadról egy adásvételit aláiratnék veled szívesen.
2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

második: "A hűség arra vonatkozik, hogy cserébe bizonyos kedvezmény(eket) kaptál a szolgáltatódtól (pl olcsóbb telefon, alacsonyabb havidíj, ilyesmi).

A hűségidő letelte előtt ilyen kedvezményt nem vehetsz igénybe ismét."


mi olyan kedvezményt kaptunk, hogy 70 Ft-ért vehettünk telefont. Akkor ezek szerint amíg le nem jár a hűségnyilatkozat addig nem vehetek megint 70 Ft-ért? Mert apámnak is ugyanez a szerződése volt, mert 3 telefonra kötötte, de ú a múltkor bement a vodefone-hoz és vehetett új telefont 70 Ft-ért , viszont meghosszabbította azt a szerződést, ami szeptemberben járna le(de csak magára vonatkozólag!, a másik két telefonra nem hosszabította meg).


utolsó: látom nagyon ki vagy akadva, hogy nem olvastam el a szerződést, de megnyugtatlak: nem én írtam alá hanem apám, nekem közöm nem volt hozzá azt leszámítva, hogy én kaptam az egyik telefont! tőle meg nem kérdezem meg , hogy mi hogy van mert vagy nem tudja, vagy nem válaszol.

2011. júl. 20. 22:21
 5/13 anonim ***** válasza:
A jodafon nem szociális intézmény, ők is csak a javadat akarják. Boldogan adnak neked annyi telefont amennyit nem szégyellsz, csak tejelj nekik, és javítsd a statisztikát.
2011. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 20. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:

"...meghosszabbította azt a szerződést, ami szeptemberben járna le(de csak magára vonatkozólag!, a másik két telefonra nem hosszabította meg). "


Persze, ha több előfizetésről van szó, akkor több telefon, de ha egy személy nevén van ott már lehetnek specifikusabb megkötések, pl társkártyás előfizetés.

Ha mind teljes értékű, egymástól független előfizetés, és a többi sem régebbi mint amelyiken a készülékváltás történt, akkor ugyanez a módszer alkalmazható rájuk is.

Nyilván az se mindegy hogy a mai árak mellett 2 évet aláír valaki 3 előfizetésre is. Az is megeshet hogy a többi előfizetésre más kedvezményt vett igénybe.

De ezekről az ügyfélszolgálat segítségével kaphatsz pontos infót, sok variáció lehetséges egyébként.

2011. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!!!


off:


mit szóltok ehhez a telóhoz?

[link]

2011. júl. 20. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, bármit vehetsz. Ez a sok biztonsági dolog csak azért van, hogy aki valamilyen akciót kihasznál, le ne léphessen a készülékkel. De ha egyszer egy " bármit "kifizettél, akkor azt akár a boltban le is nyelheted, rátaposhatsz. Nem tudom, tudtál követni?
2011. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
persze világos
2011. júl. 20. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!