Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini-m van, az...

Samsung galaxy mini-m van, az akkumulátorom elég gyorsan merül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most húztam ki a töltőből, használtam kb 2 percet és 100%ról 97%-ra ment, kicsit tovább használtam (vagy másfél perc) aztán lement 95%ra és kb fél percenként egy százalék miközben használtam. Nem ment semmi olyan nagyon sokat fogyasztó dolog. Csak a mobilnet meg a kijelző, ami sokat fogyaszthatott. Úgy szedtem le a töltőről hogy előtte teljesen lemerítettem.
2011. júl. 24. 10:05
 1/4 anonim válasza:
lehet bekapcsolva hagytad a wifit gps-t, bluetooth vagy a szinkronizaciot... a galaxy mini picit gyorsabban merul az atlagnal de normalis hasznalat mellett, ha nincs minden hulyeseg bekapcsolva nekem azert 4 napig birja.
2011. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd le a fényerőt, és kapcsold ki a vezetéknélküli szolgáltatásokat, ha nem használod, ahogy az előttem szóló is írta.
2011. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azokat alapból kikapcsolom.csak a mobilnet ment a fényerő meg közepesre volt állítva. :S nem lehet valamit csinálni vele hogy hosszabb ideig bírja?
2011. júl. 24. 12:51
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez a bajom vele most lett benne aksi cserélve meglátjuk milyen lesz. Nekem 2-3 naponta kellett tölteni énis levettem a fényerőt meg wi-fit ugyannyira nem ment az aksija akk birta 3 napig. ha uj aksit veszel akk meritsd le teljesen és töltsd 16 órát. de ez ccsak uj aksira érvényes és az első töltésre
2011. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!