Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetnék hogy működjön az...

Mit tehetnék hogy működjön az internet a telefonomon (Samsung Diva. T-mobile)? Lennt bővebben.

Figyelt kérdés
Akármit írok be az internetbe a telefonomon semmi nem jön be, még az ingyenes oldalak sem. Azt írtja Szolgáltatás nem elérhető. Mit tehetnék?
2011. júl. 24. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kártyádról van letiltva az adatforgalom. Menj be a T-Mobile-ba és oldasd fel.
2011. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
be van kapcsolva valamilyen net előfizetés? legalább a netstart az ingyenes oldalakhoz?
2011. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincs bekapcsolva előfizetés.
2011. júl. 26. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor kapcsolj be valamilyent. Ha csak az ingyenes oldalakat akarod nézni, akkor a netstartot, ehhez küldd a +netstart üzenetet a 1430-ra (az sms ingyenes)
2011. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Bekapcsolom a Netstartot!
2011. júl. 26. 14:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha bekapcsolom és csak az ingyenes oldalakat nézem akkor nem kell fizetni egyáltalán?
2011. júl. 26. 14:42
 7/8 Csenge01 válasza:
Én bekapcsoltam és azt írja ki hogy a szolgáltatás nem elérhető meg olyan SMS jött vissza hogy Önnek a netsrart már be van kapcsolva!
2012. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dézsi Petra válasza:
Nekem is azt irja ki és nem tudok facebookozni mert azt irja ki :(
2013. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!