Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell e fizetem kötbért akkor...

Kell e fizetem kötbért akkor ha 6. hó 20. -án lejárt a 2 éves hüségnyilatkozatom a T mobilnál és 7. hó 10. -ével tartozás miatt kikapcsolták a kártyámat?

Figyelt kérdés
remélem csak a tartozást kell kifizetnem. fel is akarom mondani az elöfizetést.
2011. júl. 25. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Előtte figyelmeztettek a tartozásra, csak utána kapcsolták ki. Te a hűségnyilatkozatban azt írtad alá, hogy minden hónapban amíg tart a szerződés, pontosan fizeted. Nem fizettél, legalább júniusban... tehát te megszegted a szerződést.
2011. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsolták (tehát megszüntették a szerződésedet), vagy átmenetileg korlátozták a kimenő hívásaidat? Mert nem mindegy. Ha az utóbbi, fizesd be az utolsó csekkeket, amivel még tartoztál, és mondd fel a szerződést.
2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már kikapcsolták a kártyámat is
2011. júl. 25. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerződésbontás a hűségidő lejártát követően történt meg, itt az a kérdés, hogy a hűség alatt volt-e szolgáltatáskorlátozás, mert arra is szoktak szankcionálni. Ennek kell utánajárni, de véleményem szerint csak a tartozást kell megfizetned.
2011. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, csak azt kellett
2011. aug. 19. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!