Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen telefon? (Kérdésed...

Van ilyen telefon? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Olyan telefont keresnék, ami nem túl drága a Telenornál, és azért ne legyen annyira hülye.xD mondjuk az is fontos, hogy legyen hozzá USB, és legyen rajta böngésző... és ne legyen érintőképernyős! léci linkelj.! :D A márka nem számít. én a Nokia C3-t néztem ki, de nem engedhetem meg magamnak. Ne írjátok, hogy nézzem az oldalakat, mert azt nézem állandóan, de nem találok.! köszii
2011. júl. 27. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

1. a Nokia C3-01 Touch & Type, tehát "érintős", a "sima" C3 nem.

2. Ha ezt nem engedheted meg, szerintem tegyél is le a telefon vásárlásról, mert ennél olcsóbban nem kapsz telefont.

2011. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D4RK_W4MP1R3 válasza:

gsmarena.com/search.php3 <---bejelülgeted, miket akarsz, h legyen benne, és kiadja, h melyik telefonokra illika leírás. Vili? ;P


Utána megkérdezed a Telenor-ban, h mennyi a kinézett teló. Sztem pofonegyszerű.


(Bár lehet, jobbanjárnál, ha kártyafüggetlenül megvennéd valahol, és abba vennél egy kártyát.)

2011. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!