Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung U700 om....

Van egy samsung U700 om. Èrintö gombos. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Pár napja nem müködnek az érintö gombok.A számok betük ok.Felül nem.Így nem tudom a simkártyát megerösíteni sem.A felsö négy érintögomb,a felsö kettö és a felvevö lerakó gomb állalndóan világít.Mi lehet a baja??

Hogyan lehet levenni esetleg megpucolni??


2009. ápr. 8. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedd le a fedlapot,nézd meg,nincs-e sok por alatta vagy vmi.De szerintem nem ez a hiba,lehet,hogy érzékelőhiba.

Vidd be egy Samsung márkaboltba,ez a legbiztosabb.

2009. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát sajna a fe´rjem már úgy megnézte,hogy a kukában van...Nem sikerült lvennie az elölapot és mérge´ben kettétörte. :(

megkérdeztem telefonos boltban aztmondták érzékelöhiba,a javíta´s drága ellehet dobni....

2009. ápr. 19. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!