Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom kikapcsolni a...

Nem tudom kikapcsolni a repülő üzemmódot!?

Figyelt kérdés

-a telefon belefagyott a repülő üzemmódba

-próbáltam újraindítani

-próbáltam másik simmel (független)

-akksit kivettem

-olvastam, hogy valakinek úgy javult meg, hogy egy másik telefonban megváltoztatta a pin-t (majd ezután visszarakta a telóba a simet és működött) --->nálam ez sem segített


Valaki tudna segíteni?


2011. aug. 1. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen telód van?
2011. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
i9100
2011. aug. 1. 20:36
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: Ugye Betty Love a beceneved? (Repülj tovább) :-)
2011. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Beállítások-->telefonprofilok-->utcai,,,és utána ki megy a repülő üzem mód.

Ha nem jött össze írj,,

2011. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

utolsó:


Azért annyira nem vagyok elveszve... Egyébként csak olyan opció van, hogy repülőgép üzemmód: pipa/nincs pipa.


Rámegyek, hogy kikapcs, de hát nem kapcsol akar összejönni:S


Ha esetleg a gyári adatok visszaállítását választanám, akkor sikerülne kijavítani a problémát?


("Minden adatot törölni fog az eszközmemóriából, beleértve a Google-fiók, a rendszer és az alkalmazások adatait és beállításait, valamint a letöltött alkalmazásokat.


Ha a telefon összes adatát törölni szeretném formázza meg az USB-tárolót Belső hely formázása..." stbstb)



Vagy a rootolás segítene? Majd utána a még rootolás előtt lementett rendszert visszállítanám. =?


+kaptam egy ötletet egy másik oldalon:



"Most hogy ROM-oltam, nézegettem az /efs mappa tartalmát és az egyik fájlban tárolja a repülős üzemmódot egy sima 0-1 értékkel. Ötletem sincs mi történik ha ezt root-olva átírod, de csak egy ötlet


/efs/dmp/sett/system/airplane_mode_on"



SZÓVAL?:S pls, help

2011. aug. 1. 22:01
 6/11 jocó71 válasza:

Nekem is ez a problémám, és a SIM kártyát sem ismeri fel.

Egyik napról a másikra történt mindez kb.: 1 hete.

A kis repcsi meg nem akar eltünni

2013. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sziasztok! Pontosan ugyanez a problémám NokiaLumia 520-as telefonommal. Kérlek, tudnátok segíteni?
2015. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem is hasonló problémám van két napja. HTC Desire 500
2016. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak most néztem vissza a kérdésemhez:) Így néhány év távlatából azért... Szóval... KI KELLETT CSERÉLNI A TELEFONT! - a nagyokos hozzászóló(k)nak!
2016. jan. 24. 21:56
 10/11 anonim válasza:
nekem is ez volt a megoldás. szerencsére még garanciális volt. a szervizben azt mondták, hogy ők sem tudják mi miatt lehet a hiba, az egészet kicserélték..
2016. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!