Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 6 napja vettem új Nokia5000...

6 napja vettem új Nokia5000 tipusú mobil telefont. Ma délután azt hittem kikapcsolt. Próbáltam bekapcsolni, de nem sikerült. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vigyem szervizbe,vagy én is meg tudom javitani? Eddig kifogástalanul működött.
2009. ápr. 8. 17:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az akkumulátor fel van töltve!
2009. ápr. 8. 17:30
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt hasonló az egyik telefonommal. Időnként jött ez a probléma elő. Azért volt, mert valamiért elmozdult egy picit az akkumlátora. Ha kibontod, kiveszed az akksit és aztán visszateszed, működnie kellene, ha ez volt a gond. Ha pedig nem ez, akkor vidd vissza a szervízbe. Még garanciális.
2009. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem is páromnak is ugyanez a telefon van, ugyanezzel a problémával. Nokia szervízben két óra alatt megcsinálják,de havonta kell vinnem frissíteni a szoftvert rá. Egy vacak telefon,ne hagyd hogy lemerüljön.Én már a falhoz csapnám.... :)

2009. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem merült le,mégis ez a probléma van. Kaptam itt egy tanácsot,hogy vegyem ki az aksit és tegyem vissza,mert esetleg elmozdult,de még a hátlapot se birom levenni! Ez aztán a csúcstecnika!!
2009. ápr. 8. 18:43
 5/11 anonim válasza:
100%

nekem az se jött be... de hátha Neked sikerül :)

Pedig régen milyen jók voltak a Nokiák...most meg...

2009. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kivettem(segitséggel) az aksit,meg visszatettem és most működik,de tortúra volt leemelni a hátlapot! Ehhez kellett a segitség.
2009. ápr. 8. 19:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: nekem ugyanez volt. A hátlapot alig bírtam levenni az első pár alkalommal, de utána bejáródott. Ugyanez volt a telóm baja. Végülis itt nincs hiba, csak elmozdulhat az akkumlátor.
2009. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A régi telefonjaimmal is előfordult néha.Szerinted ennél a tipusnál gyakran fogok ezzel a hibával találkozni?
2009. ápr. 8. 21:31
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első Válaszoló!

Olvastad Te is,hogy másnál is van hasonló hiba ennél a tipusnál?

Szerinted lehetséges,hogy ez valamilyen konstrukció hiba? Nekem ez jutott eszembe.

2009. ápr. 8. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnek van ilyen telefonja. Egy szoftver hibája biztosan van: nem szabad hagyni teljesen lemerülni, mert ezután nem kapcsol be az automatikus billentyűzár. Ilyenkor gyári beállításra kell visszaresetelni , és utána jó lesz. (Nem veszik el semmi, csak a hátteret meg a témát kell újból beállítani. Nekem egy Nokia 6300 van, azzal még semmi bajom nem volt.
2009. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!