Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy iPhone tiltva van ami...

Ha egy iPhone tiltva van ami külföldi szolgáltató korlátozott, akkor a tiltás csak a külföldi szolgáltatóra érvényes, nem? A magyarra már nem, persze egy Gevey akkor is kell hozzá legalább.

Figyelt kérdés
Gevey vagy softveresen, a basebandtől függ. Csak mert volt akitől azt hallottam, h csak külföldire érvényes, de volt aki meg azt mondta, h minden szolgáltatóra.. akk most mi az igazság? Lehetőleg olyan válaszoljon, aki biztos is benne. Köszönöm!
2011. aug. 4. 17:07
 1/3 anonim válasza:
mánámáná
2011. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
A gevey nem arra van, hogy egy letiltott telefont feloldj. Imei alapján letiltják, semmilyen hálózatra nem megy fel. Át kell írni az imeit, az meg bűncselekmény. Vegyél itthon, vagy ha nincs rá pénzed, akkor ne vegyél iphone-t villogásból.
2011. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom mire van a Gevey és van pénzem, mert vettem egyet, csak nem akar felmenni a hálóra.. És nem tudom, h a Gevey-el van gond vagy a telefonnal.. Kerestem, hogy van -e vmi fekete lista.. de nem találtam sehol. Ne a villogást vidd, nem magadból kell kiindulni, ahol anyuci meg apuci pumpálja a kölköt moneyval, én dolgozok öcsi.
2011. aug. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!