Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini telefonhoz...

Samsung Galaxy Mini telefonhoz vettem headset-et és van 1 kis probléma felőle. Miért halkult ez az ének? A zene meg miért megy majdnem teljesen normálisan?

Figyelt kérdés

Először mikor azzal hallgattam a zenéket nem volt semmi probléma, aztán hirtelen elhalkult az ének, vagyis inkább eltűnt. A zene az megy rendesen de az ének olyan mintha a háttérből jönne, nem tudom teljesen elmagyarázni, de egyszerűen, alig hallom az éneket de a zene az majdnem teljesen normális.

miért? előre is köszönöm a választ!!


2011. aug. 7. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Ilyen velem is előfordult már és akkor az volt a baja a telefonomnak, hogy nem maradt a helyén rendesen a headset (nemtom mi baja volt pontosan de nagyon könnyen kijött a helyéről).
2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem az normálisan megmarad, minden rendben van csak egyszerűen a hanggal van vmi probléma : s és fogalmam sincs h mi : \
2011. aug. 7. 20:47
 3/5 anonim válasza:

Hi! Nem tudom, hogy megoldódott-e a probléma. De nekem is ilyen problémám van. Annyit már tudok, hogy egy speckó headset kell hozzá, csak a típusát nem. Sima jack dugónak néz ki, de ugye a normál jack dugón 3 fekete csík van. Ami ehhez a telóhoz kell, azon 3 fehér csík van. Csak ennyi a különbség. Szóval ha esetleg tudod már a típusát, akkor meg tudnád mondani?

köszi

2011. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hali!

Nekem az a problémám, hogy ha hosszú fülhallgatót használok halk és torzul a hang. De ha rövidet teszek bele akkor jó. Ennek mi lehet az oka és ha valaki megtudná mondani hogy milyen füles kell hozzá azt megköszönném.

2011. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kisszenti válasza:
Nekem az a problémám a fülhallgatómmal hogy visszhangzi és nekem 3fekete csík van rajta
2011. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!