Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samunk Galaxy Ace-re szeretnék...

Samunk Galaxy Ace-re szeretnék iGO-t tenni. Nem lusta vagyok rákeresni, csak érdekes dolgokat találtam, nem tudom melyik lenne a megfelelő. Ti mit használtok rá? Bármi érdekelne!

Figyelt kérdés
Találtam iGO programból több félét. Ugyevár a 800x480-as felbontású verzió valószínűleg nem fog futni a Galaxy Ace HVGA (320*480) felbontásán. A másik verzió, amit találtam, az meg csak 320x240-es. Na hogy lehetne ebből a 2-ből átlagfelbontást nyerni? :) Konkrétan az érdekelne, hogy valami navi legyen a telefonon. A barátnőm telefonja lesz, holnap vesszük meg, nekem a HTC-n a 800x480-as verzió tökéletesen fut az iGO, nem nagyon csalódtam még benne, de erre a kijelzőre is tuti van valami lehetőség, még ha nem is iGO... Kérnék mindenkit, h konkrétumot írjon, vagy linkkel, vagy nemtom, de amiket fórumokon találtam, azok a linkek már nem igazán működnek, és tényleg kellene valami mihamarabb... Köszi mindenkinek!
2011. aug. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék. Itt van 320x480-as igo. De ha Marketen rákeresel akkor még ott van a Sygic Aura is. Az is jó.

2011. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez a Sygic milyen térképeket használ?
2011. aug. 11. 03:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Neten több leírásban Tele atlas térképeket említettek.
2011. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!